PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ege Turundan Merhabalar ..

ugur_lu
29.Ağustos.2012, 22:00
Merhaba arkadaşlar daha önce yüzyüze görüşmüş olduğumuz takdirde burada yoktum ama bunun eksikliğini çabuk hissettim ve hemen aranıza katıldım, Umarım bol aktiviteli güzel forumlar geçiririz hep beraber...
(başlık bilgilendirmesi ; Şuan 3 arkadaş (Halil Altun, Mustafa Altun, Uğur Sivri) tatil amaçlı tura çıktık, keşke daha fazla olabilseydik ama yinede kötünün iyisi 3 motor (toplu) sürüş keyfini çıkarmaya bakıyoruz gayette iyi geçiyor tatilimiz Bunun en büyük sebebi altımızdaki motorlar olsa gerek durduğumuz yerde köylüsü de motorları görerek yanımıza gelip muhabbet ediyor sahil kenarındaki en sosyetiside yanımıza gelip özendiğini belirtiyor Buda hosumuza gidiyor, işte motorculuk bu diyoruz herzaman her yerde hepimizin ayrıcalıgı var bunun farkında olmak lazım Tekrardan görüşmek ümidiyle İyi Forumlar İyi sürüşler ^^

demiratlı
29.Ağustos.2012, 22:10
sözde izmire kadar inecektik ama dediğim gibi nere gitçeğimiz belli değil çanakkaleden direk erdek yaptık avşada denizin keyfini çıkarıyoruz şuan

cihan54
29.Ağustos.2012, 22:32
Hoşgeldin. keyifli forumlar dilerim..

ugur_lu
30.Ağustos.2012, 19:26
Hoşgeldin. keyifli forumlar dilerim..

teşekkürler

ozguralic
31.Ağustos.2012, 15:14
iyi tatiller. bozcaadaya gidin ayazma plajında yüzün yan tarafında kamp yeri var orada konaklarsınız.