PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taksim' den yeni bir Raptorcu

anilaki
12.Mart.2013, 20:42
Merhaba arkadaşlar, İsmim Anıl 35 yaşında İstanbul Taksim de Diksiyon-fonetik eğitmeni olarak çalışıyorum. Aynı zamanda evim Taksim de. Malum işe yürüyerek gidip gelme lüksüne sahip olduğum için ve araba sürmekten nefret ettiğim için, sadece keyifli bir sürüş için ben de aranıza katılmaya karar verdim. Bu kararı alırken günlerce bu formu taradım, sonra gözümü karartıp Spayder 350 ye karar kılarak Mart ın ilk haftası motorumu aldım. 20 yıllık araba sürüş tecrübeme rağmen bisiklet dışında 2 teker hiç kullanmadım. Herkes daha küçük bir motorla başlamamı tavsiye ederken, bu formdaki yazılar cesaretimi artırdı ve 350 lik Spayderımı aldım. İlk sürüşümü 2 gün önce denedim, Motor evin önünde biraz da yokuştaydı, beceremedim. Ertesi gün, (dün) sahibinden.com dan Muhammet diye bir motor hocasıyla Kadıköy de onun motoruyla, 2 saatlik bir eğitim yaptıktan sonra, dün gece 3 e kadar, Taksim-Elmadağ-Harbiye nin ara sokaklarında fink attım. Az önce de akşam trafiğinde, Mecidiyeköy e, gidip geldim. Usta şoförler gibi arabaların arasından geçemesem de ve 3. vitesin üzerine çıkamasam da müthiş bir keyifti.

Sizlere sürüş ve arıza konusunda çok yardımcı olamasam da, "0"km bir motor alırken, vergi, ruhsat, plaka hatta sürücü kursu konularında detaylı bilgiler verebilirim. Keza 1 hafta sürer denilen işlemleri 1 günde muameleciye gitmeden hallettim. Hepinize sevgi ve saygılar.

ağfndrdm
12.Mart.2013, 20:51
Anıl hoş gelmişsin aramıza. Otomobili yerden yere vurmuşsun,fakat kış günlerinde ilaç gibidir . Herneyse yeni raptoşunu evire çevire güle oynaya kullan ve acemiliğini at sonrasında kendi motorumu satıyım sana :D. Sormak istediğim eğitim için ne kadar ücret verdin, ne marka motorda eğitim aldın?

Ayrıca bende 0 km motor aldığımda 1 haftada zor bitirirsin denilen muameleleri 1 günde bitirdim.
Bu durumda senden 150 200 tl kardayım:D

av. Cevdet Yılmaz
12.Mart.2013, 20:54
Anil aramiza ve ailemize hosgeldin,toplanti ve bulusmalarda gorusmek ve forumda daimi olman dilegiyle:cheesy:

CELİL
12.Mart.2013, 20:57
Anıl aramıza hoş gedin :D
yeni spyder in hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin keyifle bin nazar8)
ilk günler sürüş biraz yorsada o keyfi heyacanı hiç bir zaman unutamayacaksın en güzel zamanlar bunlar tadını çıkar 8)

marlox
12.Mart.2013, 20:59
aileye hoşgeldin keyifli forumlar dilerim...

anilaki
12.Mart.2013, 21:02
Saatine 25 lira verdim. Motor 2005 model YAMAHA YBR 125 ti. Akşam 9 da eğitim yaptığımız halde, kullandığı pist ve teknikler çok iyidi. Hatta benzin parası ve düşmelere karşı garanti vererek bu paraya bu işi yapmasına şaşırdım.

dtahir
12.Mart.2013, 21:37
Hoşgeldiniz. Kazasız belasız sürüşler dilğiyle...

mrtglc
12.Mart.2013, 22:07
Anıl aramıza hoş geldin sefalar getirdin. bizim taksim buluşmalarımıza yürüyerek geleceksin demekki :D allah kaza bela vermsin hayırlı uğurlu olsun.

anilaki
12.Mart.2013, 23:12
Valla bu formu kullanmak motoru kullanmaktan daha zor. Yazdığım mesajları tek tek google dan aratarak buluyorum. Taksim buluşmasına da arama motoru denk getirirse memnuniyetle katılırım.

mrtglc
12.Mart.2013, 23:15
sen ana sayfada devamlı güncel bulunan istanbul haftalık buluşmasını takip et bizi oralarda bulursun.

DR.ALP
12.Mart.2013, 23:28
araçların arasına girmeden kazasız belasız sürüşler diler aramıza hoşgeldin dermiyim:?..tabiki derim..anıl hoşgeldin kardeşim...:cheesy:

Anilgardiyan
13.Mart.2013, 03:12
Adaş aramıza hoşgeldin , yeni makinen hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullandırmak nasip etsin inşallah , forumda daimi olman dileğiyle.

RACER35
13.Mart.2013, 11:34
hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak dileği ile aramıza hoşgeldin :)

Fatih
13.Mart.2013, 12:52
Anıl abi aramıza hoş geldin. Öncelikle keyifli ve sürekli sorumlar diliyorum.Gerçekten güzel bir iş yapmışsın 2 saatlik kursla bunu yapabilmen çok güzel bir şey .Bir de İstanbul trafiği, araba sürme tecrübesi bunu çok etkiliyor.Kısa zamanda buluşmalarda görüşmek üzere.

mesutdikmen
14.Mart.2013, 12:07
aramıza hoşgeldin ...forumda daim olman ve buluşmalarda görüşmek üzere...8)

Erkan 28
14.Mart.2013, 12:26
Hoşgeldin Anıl. 350 spyder ın hayırlı olsun8)nazar