PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selamlar.

Makinist
17.Mart.2013, 21:18
Merhaba arkadaşlar ben Hüseyin, 18 yaşındayım, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinde makine mühendisliği okumaktayım. Motorlara her zaman düşkün olmuşumdur ancak etrafımda kimsenin bir ilgisi olmadığından pek fazla bi bilgim yok motorlar hakkında. Motorda önemli olan şey ses ve güç olmuştur benim için. Şuan regal raptor dd 250e-10 lara büyük bi ilgi duyuyorum. Bu yaza doğru bir tane almayı düşünüyorum. Bu forumu da yeni gördüm ve ben de katılmalıyım dedim hemen. Bunu okumaya zaman ayırdığınız için teşekkürler.

cihan54
17.Mart.2013, 21:20
Aslen de Zonguldak'lı mısın Hüseyin.. Hoşgeldin aramıza.. 8)

Makinist
17.Mart.2013, 21:24
Teşekkürler :) Aslen Konyalıyım, İstanbulda yaşıyordum üniversiteyi kazanınca zonguldağa taşındım.

CELİL
17.Mart.2013, 21:26
Merhaba Hüseyin aramıza hoş geldin :)
forumlarda konuları inceledikçe regal raptorlar hakkında istemediğin kadar bilği bulabilirsin
işallah kısa sürede gölündeki makinaya sahip olursun bizler elimizden geldiğince sana yardımcı oluruz 8)

cihan54
17.Mart.2013, 21:30
O zaman ilginç bi lokasyon çıkabiliyor senden.. Yarı istanbullu sayılıp istanbul RR'da görebiliyoruz. Veya Ankaraya çok yakın ikamet ettiğin için Ankara RR'da da sayabiliyoruz. Bu konuda Emrehan hemen tarafına çekmek isteyecektir seni, zaten yeni üyeye aç adam :| Ama bildiğim kadarıyla da Zonguldakta motosiklet sevenlerin sayısı da bir hayli fazla. İlk motorumu da oradan almıştım (almaz olaydım tabi, ömrümü yedi).

av. Cevdet Yılmaz
17.Mart.2013, 21:30
Huseyin aramıza ve aılemize hosgeldin,hepimiz regal raptorların buyusune kapılıp kendimizi burada bulduk,sonrasında da daimi olduk,seninde aramızda daimi olman dileğiyle:cheesy:

Makinist
17.Mart.2013, 21:32
Uyumlu bir insanımdır ben abi. Hakkaride toplantı olsun atlar gelirim. Etkinliklere katılmayı severim. Hele ki altımda bir RR olursa gidemeyeceğim bir yer olmaz :)

mrtckrt
17.Mart.2013, 22:11
Kardeşim aramıza hoş geldin biz oldukça büyük ve saygı dolu bir aileyiz umarım en kısa sürede motorunu alıp aramıza katilirsin
Forumu sıkı takip edersen çok şey öğrenirsin

Emrehan
17.Mart.2013, 22:55
Hoşgeldin sefalar getirdin Hüseyin Bey kardeşim. En kısa zamanda motorunu alır kendini yollara vurursun umarım. nazar
Bu arada forumu takibe devam. :cheesy:

O zaman ilginç bi lokasyon çıkabiliyor senden.. Yarı istanbullu sayılıp istanbul RR'da görebiliyoruz. Veya Ankaraya çok yakın ikamet ettiğin için Ankara RR'da da sayabiliyoruz. Bu konuda Emrehan hemen tarafına çekmek isteyecektir seni, zaten yeni üyeye aç adam :| Ama bildiğim kadarıyla da Zonguldakta motosiklet sevenlerin sayısı da bir hayli fazla. İlk motorumu da oradan almıştım (almaz olaydım tabi, ömrümü yedi).

Tarafıma çekmemle ne ilgisi var canım; adam zaten benim tarafımda; Zonguldak'ta. :p

Ankara RR grubuna hoşgeldin Hüseyin. :p :cheesy:

Makinist
17.Mart.2013, 23:39
Teşekkür ederim arkadaşlar şimdiden ne kadar sıcak bir ortam olduğunu gösteriyor forum. Bir an önce aranıza katılıcam umarım 8)

rr250e9kırmızı
17.Mart.2013, 23:47
welcome rr family hoşgeldin babacan bura çok iyi diim ben sana allah razı olsun buradakılerden

duzunay
18.Mart.2013, 01:06
hoş geldin :) güzel forumlar :cheesy:

marlox
18.Mart.2013, 10:00
aileye hoşgeldin kardeşim
umarım keyifli bir forum yaşarsın ve istediğin gibi bir motora kavuşursun
makine mühendisi olupta motordan anlamamak olmaz ama :D

Ahmet Çakıl
18.Mart.2013, 11:42
Hoşgeldin Hüseyin.Ben de senin gibi bir regal almayı düşünüyorum ancak ailemi razı edemiyorum.senin böyle bir sorunun yoktur inşallah.senin için hayırlı olacak bir motor edinir yollara akarsın kısa zamanda inşallah.

marlox
18.Mart.2013, 11:48
işin içine aile girince hepimiz o sorunu illaki yaşamışızdır ben direk motoru alıp kapıya koydum hayırlı olsun diyebildiler :D