PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tanışma

REWOLT
02.Nisan.2013, 10:55
merhabalar ben istanbul'dan İsmail dün itibari ile motoruma kavuştum. ilk motorum ve bilmediğim çok şey var. yardımcı olucağınızı düşünerek formunuza katılmaya karar verdim. herkese hayırlı günler dilerim....

RACER35
02.Nisan.2013, 10:58
ÖNCELİKLE ARAMIZA HOŞGELDİN BİLDİĞİMİZ TARAFTAN SORARSAN İYİ OLUR :)

HAYIRLI UĞURLU OLSUN KAZASIZ BELASIZ KARDEŞİM... nazar

ağfndrdm
02.Nisan.2013, 10:59
Hayirli olsun .hos geldiniz

Fatih
02.Nisan.2013, 11:00
Hayırlı olsun ismail aramıza hoşgeldin.

cihan54
02.Nisan.2013, 11:02
Hoşgeldin İsmail. Yeni motorun hayırlı olsun :| kazasız belasız nazarsız inşallah :|

REWOLT
02.Nisan.2013, 11:16
hoşbulduk arkadaşlar... size bir sorum olacak kromajda egzost bağlantı yerinde paslanmalar var motor daha 3 aylık bile değil yetkili servise gittiğimde garanti kapsamında yapılamıyacağını söylediler. bu doğrumudur birde bu motorda garanti kapsamına neler giriyor. bilgilendirirseniz sevinirim.

RACER35
02.Nisan.2013, 11:30
hoşbulduk arkadaşlar... size bir sorum olacak kromajda egzost bağlantı yerinde paslanmalar var motor daha 3 aylık bile değil yetkili servise gittiğimde garanti kapsamında yapılamıyacağını söylediler. bu doğrumudur birde bu motorda garanti kapsamına neler giriyor. bilgilendirirseniz sevinirim.

garantiye girmesi gerekiyor bu durumun sonuçta 3 aylık motor...

bu kadar kısa sürede paslanması normal değil...

yağmur altında filan bırakmadıysan,darbe uygulamadıysan eğer baskı yap değiştirilmesi yönünde...

REWOLT
02.Nisan.2013, 11:33
yağmur görmedi servis ıslak bırakmışınız diyor fakat böyle bir durumda söz konusu degil. bununla ilgili bir exper varmıdır gösterebileceğim servis dışında.

cihan54
02.Nisan.2013, 11:48
Paslanmanın garantiye gireceğini düşünmüyorum. Bakımsızlık, garantiye dahil olmaz bildiğim kadarı ile...

Garantiye girecek unsurların, kullanıcıdan kaynaklanmamış, doğal sebeplerle oluşmuş sıkıntılar olması gerekiyor.

marlox
02.Nisan.2013, 11:51
aileye hoşgeldin ismail motorun hayırlı uğurlu olsun forumdan oldukça çok soruna cevap bulabilrsin ancak bu forum bir soru cevap bankasından çok bir kardeşlik köprüsüdür bu köprüde buluşmalarda ve organizasyonlarda buluşmak ve tanışmak dileği ile...

REWOLT
02.Nisan.2013, 11:54
aileye hoşgeldin ismail motorun hayırlı uğurlu olsun forumdan oldukça çok soruna cevap bulabilrsin ancak bu forum bir soru cevap bankasından çok bir kardeşlik köprüsüdür bu köprüde buluşmalarda ve organizasyonlarda buluşmak ve tanışmak dileği ile...

motoruma alışıyım en kısa zamanda sizinde turlara katılmak istiyorum. Aktiviteleri ve eylenceyi severim...

CELİL
02.Nisan.2013, 12:25
Merhaba İsmail aramıza hoş geldin :D
yeni makinan hayırlı olsun Allah kazasız belasız keyifle sürmeyi nasip etsin nazar8)
garanti konusu fabrikasyon üretimden kaynaklanan mekanik aksamlarda geçerlidir kromajı garantiye sokmazlar ama distribütörün kendi servisi olan sefaköydeki motorland a göster değişirse onlar değişir ama biraz sıkıştırmak gerekir dahada olmadı RR marmara satış sorumlusuna 0212 6562656 den ulaşabilir sıkıntını anlatabilirsin kolay gelsin 8)

REWOLT
02.Nisan.2013, 13:51
Merhaba İsmail aramıza hoş geldin :D
yeni makinan hayırlı olsun Allah kazasız belasız keyifle sürmeyi nasip etsin nazar8)
garanti konusu fabrikasyon üretimden kaynaklanan mekanik aksamlarda geçerlidir kromajı garantiye sokmazlar ama distribütörün kendi servisi olan sefaköydeki motorland a göster değişirse onlar değişir ama biraz sıkıştırmak gerekir dahada olmadı RR marmara satış sorumlusuna 0212 6562656 den ulaşabilir sıkıntını anlatabilirsin kolay gelsin 8)

öncelikle ilginiz için teşekkür ederim sefaköydeki yere götürdüm ahmet beyle görüştük fakat garanti olmadığını söyledi. birde disribütöre ulaşıp sıkıntımı söyleyim.

REWOLT
02.Nisan.2013, 13:54
Paslanmanın garantiye gireceğini düşünmüyorum. Bakımsızlık, garantiye dahil olmaz bildiğim kadarı ile...

Garantiye girecek unsurların, kullanıcıdan kaynaklanmamış, doğal sebeplerle oluşmuş sıkıntılar olması gerekiyor.

motor daha 3 aylık her yerde yok sadece bir noktada var egzost birleşim noktasında o noktada darbe vb birşeyde yok.