PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 19 mayıs istanbul'da grup sürüşü niçin yok ???

Fatih Karataş
19.Mayıs.2013, 01:39
Merhaba Raptor Riders Ailesi;

19 Mayıs'ta böyle önemli bi günde Raptor Rider's ailesi olarak İstanbul'da niçin sürmüyoruz ?
Yuvacığa gitmek yerine böyle bi günde hep birlikte sürmek isterdim açıkcası... Yuvacık gezisi ertelenebilirdi..

Sevgili adminlerde bu tür sürüşleri organize etme işini kendileri üstlendi fakat hiçbir organizasyon göremedik böyle önemli günlerde.. :evil:

Tşk..

ibanez_one
19.Mayıs.2013, 03:29
Raptor Riders Ailesi Olarak Her Sene 29 Ekim, 19 Mayıs Gibi Milli Bayramlarımızda Sürüş Organizasyonu Yapmaktayız...Yalnızca Bu Seferlik Bu Şekilde Uygun Bulundu...Yanlış Buluyor Olmanız Tabii Ki Normal...Ama Bir Çok Motosiklet Grubu Haftasonu İçin Bu Tarz Bir Organizasyon Yaptı Ve Katılımcı Olmayanlar Da Grubu Temsilen Konvoya Katılacak...Bu Bağlamda Yuvacık Gezisine Katılmamış Olan Arkadaşlar Arasında İsteyen Grubu Temsilen Konvoya Katılabilir Tabiiki...Sonuçta Biz Bir Aileyiz Ve Açıklarımızı Bir Şekilde Kapatmalıyız...

Anadolu Yakası buluşma saati.

Buluşma saati: 12.00
Hareket saati: 12.30
Suadiye Öteli Önü

Avrupa Yakası buluşma yeri ve saati:

İnönü Stadı yanı (Taksim'e çıkan yan rampa)

Buluşma Saati : 12.45
Hareket Saati : 13.00

Suadiye'den çıkışlı olarak Bağdat Caddesi üzerinden devam ederek 1.Köprü'den Dolmabahçe Sarayı üzerinden gidilecektir.

Dolmabahçe Sarayı güzergahından Edirnekapı Şehitliğine gidilecektir.

Not: Yollar trafiğe açık olduğundan Fermuar düzeninde sürüş yapılacaktır.Trafik durduğu sırada araba aralarına girerek kortej düzeninin bozulmaması önemle rica olunur.

BU ARADA TAVSİYEMİZ 11:00' Da Buluşup Levent BP İstasyonundan Suadiye' Ye Gidecek
Gruba Katılmanız Yönündedir...

daytona250
19.Mayıs.2013, 15:38
keyfini çıkarın..

ağfndrdm
19.Mayıs.2013, 17:26
fatih dostum bir nebze haklısın aslında hattan bugun erken dönüp korteje katılma muhabbeti oldu aslında ama hepimiz haşatız
kişisel olarak bu tazr da kortejlere ,katılıyoruzm ama hiç katılmak istemiyorum açıkçası
nedeni güvenli olmayan bir sürüş, kaza tehlikesi hat safhada oluyor

ama sizdeler yöneticilerin danışmadan da bu tarz kortejlere gitmek için burdan iletişim kurabilirsiniz

Fatih Karataş
20.Mayıs.2013, 00:37
Açıklamalarınız için teşekkürler..

İyi eğlenceler size ona lafım yok benim ama böyle önemli bir tarihte üstümüze düşeni yapmamız gerekiyor Raptor Riders olarak.
Foruma yazmamın sebebide böyle günleri es geçmemek öncelik milli bayramlarımızın olması.

Ben bayrağımı taktım turladım ama önemli olan birlikte olabilmemizdi 8)

İyi sürüşler...

CELİL
20.Mayıs.2013, 11:41
arkadaşlar siteminizde haklısınız forum olarak hepimiz için çok değerli olan tüm milli bayramlarımızda bu değerlerimize önem gösterdik ve göstermeye devam edilecektir
yuvacık organizazyonu önceden planlanmıştı ve açıkcası ilk başta tarihin çakıştığını atladık sonrada proğramı bozamadık ama bizle gelmeyen arkadaşlar aranızda organizazyon yapabilirdi ama geç başlık açıldığından orğanize olunamadı işallah bundan sonrakilerde bu açığımızı kapatırız 8)