PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ist beylikdüzünden slm

Ugur
16.Haziran.2013, 19:37
Herkese esenlikler dilerim ben beylikdüzünden uğur trabzonluyum motor merakım bu aralar artıkça artıyor özellikle chopperlara karşı. 8-9bin bütcem var. Regal raptor 2.el motorları az km uygun fiyatta var 5-6bin arası 5bin 10bin km kullanılmış acaba neden satıyorlar bir problemmi var? Sizce sıfırmı ikinci elmi almalıyım ve motorumun egzosu güzel ses çıkarmalı bnun için ek 1-2milyar bütçe yapabilirm egzoz için sizce ne yapmalıyım aklımdaki motor regal raptor 350cc daytona

inaona
16.Haziran.2013, 20:48
Herkese esenlikler dilerim ben beylikdüzünden uğur trabzonluyum motor merakım bu aralar artıkça artıyor özellikle chopperlara karşı. 8-9bin bütcem var. Regal raptor 2.el motorları az km uygun fiyatta var 5-6bin arası 5bin 10bin km kullanılmış acaba neden satıyorlar bir problemmi var? Sizce sıfırmı ikinci elmi almalıyım ve motorumun egzosu güzel ses çıkarmalı bnun için ek 1-2milyar bütçe yapabilirm egzoz için sizce ne yapmalıyım aklımdaki motor regal raptor 350cc daytona

Selam uğur bende beylikdüzündeyim adım inanç

Madem bütçen 8-9 bin civarında sana tavsiyem temiz bir 2. el bulabilirsen almandır. Yok ben biraz daha sıksam 10 bin TL bulabilirim diyorsan sıfırı alman senin avantajına olur. Neden sattıklarına gelince bende de 2011 model spyder 250 vardı ama 1-1,5 sene kullandıktan sonra motorun cc'sini yükseltmek ve tarz değiştirmek adına bende sattım ve suzuki gsr 600 aldım. Bu söylediklerimi mutlaka sende motor kullanmaya başladıktan sonra yaşayacaksın :) Ama alacağın 2. el motoru en azından iyi bir ustan varsa göstermende fayda var. Eğer yoksa forum üzerinde bizim siteye sponsor olan yerler var onlardanda yardım alabilirsin. Yada forumda yeni konu açıp kafana takılan soruyuda sorduğunda bilgi alabileceğin çok sayıda insan var.

Egsoza gelince ben benim motorun egsozlarının sadece susturucu odalarını kendim çıkarttım ve on numara ses aldım. Ve inan forumda beni tanıyan arkadaşlar egsozumun sesine hasta oluyorlardı. Yani egsoz için o kadar masraf yapmanada gerek yok. Egsoza ayırdığın bütçe ile motorunun aksesuar eksiklerini tamamlayabilirsin diye düşünüyorum umarım yardımcı olabilmişimdir. Eğer bunlarda yetmezse beykentte dükkanım var sana numaramı vereyim haftaiçi uğra uzun uzun konuşabiliriz. 0535 660 29 83

CELİL
16.Haziran.2013, 23:34
Merhaba Uğur aramıza hoş geldin :D
az km de makina satımı çoğunlukla büyük makinaya geçmek için oluyor makinalarda sorun yok
temiz ikinci el makina bulup almak daha avantajlı ama sıfr makinada olabilir bütçe meselesi
eksozlara inanç ın dediği gibi bir işlemle pratik bir şekilde sesli eksoza çevirebilirsin ama özel eksoz yaptırmak istersende 800 tl civacı tutuyor
işallah kısa sürede gönlündeki makinaya kavuşursun 8)

cihan54
17.Haziran.2013, 01:42
Hoşgeldin uğur :| gönlüne göre bir makine bulursun işallah 8)

Ugur
18.Haziran.2013, 01:45
Asya ghost350 aldım sıfır 7milyara.

inaona
18.Haziran.2013, 02:35

Hadi bakalım güle güle kullan allah kaza bela vermesin. Birara yanıma uğrayabilirsen yeni makinanıda görmüş olurum :)

CELİL
18.Haziran.2013, 11:08
hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin güle güle kullan nazar8)