PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 250 cc Arıyorum :)

huseyinaydogan_20
21.Haziran.2013, 03:31
Merhaba herkese 250 cc Regal arıyorum. DD 250 E9 DD250E Tercihim diğer modelleride düşünebilirim. Renk kesinlikle siyah :) tarz meselesi asi ve sert duruş :) Üzerinde yüksek gidon Ape hanger varsa yemede yanında yat falan olur :) Balıkesir ve çevresi olursa çok iyi olur. İlgilenenler için şimdiden teşekkürler.Saygılar...

ozguralic
21.Haziran.2013, 09:53
Hayırlısı olsun. Kaç model arıyorsun biraz daha bilgi verirsen iyi olur.

huseyinaydogan_20
21.Haziran.2013, 11:40
Model önemli değil okadar km de çok yüksek olmadığı sürece kabulümdür. Temiz olması daha önemli :D

CELİL
21.Haziran.2013, 12:03
Model önemli değil okadar km de çok yüksek olmadığı sürece kabulümdür. Temiz olması daha önemli :D

Bütçe ne kadar herşey bütçeye göre şekilleniyor [smilie=greencolorz:

huseyinaydogan_20
21.Haziran.2013, 12:23
Aslında bütçede önemli değil Celil abi aklıma yatması lazım motoru sevmem lazım.

CELİL
21.Haziran.2013, 12:36
o zaman forumda satan arkadaşlar var onların ilanlarınıda bak 8)
ilanları bulmak için forumun arama motoruna satılık motor yaz

Besim
22.Haziran.2013, 13:15
Ben 700 lük bire makinaya geçeceğim. Honda yeni çıkarmış nc700x diye bir alet vuruldum resmen.

İlgilenirsen zamdan hemen önce 3 ay öncce aldım 2509b modeli 2012 model 1600km de tüm bakımlarını Ali Aga yaptı. Kendisi kefilimdir. Barış fotolarımı gönderirse sahibinden e koyacam. Linkini eklerim buraya...

Fatih Karataş
22.Haziran.2013, 13:53
Merhaba herkese 250 cc Regal arıyorum. DD 250 E9 DD250E Tercihim diğer modelleride düşünebilirim. Renk kesinlikle siyah :) tarz meselesi asi ve sert duruş :) Üzerinde yüksek gidon Ape hanger varsa yemede yanında yat falan olur :) Balıkesir ve çevresi olursa çok iyi olur. İlgilenenler için şimdiden teşekkürler.Saygılar...

Merhaba Hüseyin kardeşim;

Bizde 2 tane Regal Raptor var satılık henüz ilana koymadık ama yabancıya gitmezse sevineceğiz.Özellikle forumdan birine giderse çok mutlu oluruz.2 Motor Ankaraya gittik otobandan dönüştede eski ankara yolunda geldik bilen bilir.Makinalar tık demedi maşallah nazar

1. 250 e9 2006 model 22.000 km de 3400 tl düşünüyoruz.Forumdan Uğur GÖKALP'in makinası (şanzuman ve piston sekman değişti 20.000 km rahat sürebilirsin)

2. 250 e9-b 2006 model 8.500 kmde 4250 tl düşünüyoruz.Buda benim makina tanıdık birinden aldım km si orj.

Satma sebebimizde ya araba alacağız yada yüksek CC chopper :)

İlgilenirsen şayet irtibata geçebiliriz. 8)

Besim
23.Haziran.2013, 12:52
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-en-temizi-bu-mudur-129192459/detay

Buyrun bu da link :)

huseyinaydogan_20
25.Haziran.2013, 01:44
Besim ve Fatih arkadaşlarıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Fatih senin bahsettiğin her iki motorsiklette şu an hangi ilde bir de onu öğrenebilir miyim. Motorları değerlendirmeye aldım aklımda teşekkürler :D

UğurGÖKALP
25.Haziran.2013, 05:06
Besim ve Fatih arkadaşlarıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Fatih senin bahsettiğin her iki motorsiklette şu an hangi ilde bir de onu öğrenebilir miyim. Motorları değerlendirmeye aldım aklımda teşekkürler :D

Her iki motosiklette İstanbul'dadır.

Captain Future
30.Haziran.2013, 03:33
Merhaba,
Benim RR Daytona 250 var. İstanbul'da İlyas Motor'dan 24 Mayıs'ta aldım. Maalesef bu ay içinde belli olacak bir duruma göre önümüzdeki yaza kadar yurtdışında olmam söz konusu olabileceğinden satmam olası (Henüz kesin değil, 1 haftaya belli olacak). Hali hazırda bu ay da yurtdışında olacağımdan olası gidiş tarihime kadar aletin bir 10 gün daha kullanılması söz konusudur, ondan sonra garajda yatacaktır.

Şu ana kadar 500 km yaptı alet. Bir sıkıntısını görmedim ve bu hafta gitmeden önce ilk bakımına vereceğim. Aletin üzerinde benim ek olarak taktırdığım;
- Telefon şarj etmek için çakmak girişi.
- Alman malı (marka adını unuttum, bakar yazarım ama kaliteli, su geçirmez, deri), çift taraflı çanta.
- Yurtdışından özel olarak getirtip taktırdığım GPS takipli, SMS ile kontrol edilebilen takip, alarm ve uzaktan immobilize etme özelliği bulunan sistem (sırf bunun bedeli 400 TL civarındadır, takma dahil).
- Koruma örtüsü (üstü kapalı garaj alanında durduğu halde daima kapatılmıştır geceleri).

Bu haliyle aleti 8500.00 TL'ye satıyorum.

(Alet Şişli-İstanbul'dadır. Satıcısı ve ilk bakımı yapacak ustasıyla da görüştürülür. Söylemeye gerek yok, alette çizik yok. Devrilme yok.)