PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 Haziran'da Ankara'dan Ereğli'ye Gidecek Arkadaşlar

Levent
26.Haziran.2013, 10:29
Arkadaşlar malum haftada 1 gün iznimiz olduğu için Ereğli'deki festivale ancak 30 Haziran pazar günü gidebileceğiz. :(
30 Haziran Pazar sabah saat 04.00 de İlker (ilko) kardeşimle yola çıkacağız. Ankara'dan Ereğli'ye Pazar günü gitmek isteyenler olursa birlikte hareket edebiliriz diye düşündüm.

D750 karayolundan 280 km'lik kısa bir güzergah üzerinden yol alacağız.
Harita ve güzergah aşağıdadır. 8)
Katılmak isterseniz bir şekilde irtibat kuralım. (öm, cep, vs.)
0505 476 45 31

http://r1306.hizliresim.com/1b/u/plmbl.jpg

Emix
26.Haziran.2013, 10:32
Arkadaşlar malum haftada 1 gün iznimiz olduğu için Ereğli'deki festivale ancak 30 Haziran pazar günü gidebileceğiz. :(
30 Haziran Pazar sabah saat 04.00 de İlker (ilko) kardeşimle yola çıkacağız. Ankara'dan Ereğli'ye Pazar günü gitmek isteyenler olursa birlikte hareket edebiliriz diye düşündüm.

0505 476 45 31

http://r1306.hizliresim.com/1b/u/plmbl.jpg

Mesafe aslında uzun değil arabayla eskortluk edebilirim veya boş olan varsa artçı olabilirim yorulmadan değişmeli gideriz :D

Emrehan
26.Haziran.2013, 10:49

0505 476 45 31

Büyüksün Levent Abi'm. nazar

CELİL
26.Haziran.2013, 11:58
Vay güzel bir haber orada bir arada olmak güzel olucak nazar8)

Levent
26.Haziran.2013, 12:31
Mesafe aslında uzun değil arabayla eskortluk edebilirim veya boş olan varsa artçı olabilirim yorulmadan değişmeli gideriz :D

Kardeş bizim motorların heybe çantası olmadığı için artçı koltuğuna sırt çantalarını sabitliyoruz.
Maalesef artçı koltukları dolu. :( Üzgünüm.

Levent
26.Haziran.2013, 12:44
Arkadaşlar şu anda 3 kişi olduk.

smith (levent) de bize katılıyor.

Levent
26.Haziran.2013, 18:17
Biraz önce Alper (Alper K) ile görüştüm.

Eğer motosiklet bakım ve muayenesi yetişirse o da bizimle geliyor. :cheesy:

Şimdilik 4 kişi olduk diyebiliriz. Sayının daha da artması dileklerimle.

CELİL
26.Haziran.2013, 18:36
Maşalah son dakikada yola bizden fazla makina çıkaracaksınız galiba nazar8)

caglar
26.Haziran.2013, 18:51
abi niye hep benim ehliyetim yokken oluyor bunlar ağzımı sulandırıyorsunuz :mrgreen:

şaka bir yana güle güle gidin güle güle gelin nazar

Levent
26.Haziran.2013, 19:10
Maşalah son dakikada yola bizden fazla makina çıkaracaksınız galiba nazar8)

Celil abi inşallah bir terslik çıkmaz da 4 veya daha fazla motorla yola çıkabiliriz. 8)

Levent
26.Haziran.2013, 19:12
abi niye hep benim ehliyetim yokken oluyor bunlar ağzımı sulandırıyorsunuz :mrgreen:

Çağlar kardeşim gelmeni çok isterim ama ehliyetsiz çevirmeye yakalanırsan çok ciddi bir ceza ödüyorsun. Mahkeme falan derken 1000 tl civarı tutuyormuş.

Birlikte yol almak çok keyifli ama alacağın risk çok fazla. :(

caglar
26.Haziran.2013, 19:19
Çağlar kardeşim gelmeni çok isterim ama ehliyetsiz çevirmeye yakalanırsan çok ciddi bir ceza ödüyorsun. Mahkeme falan derken 1000 tl civarı tutuyormuş.

Birlikte yol almak çok keyifli ama alacağın risk çok fazla. :(

yok abi almam o riski zaten :mrgreen: haftasonu sınava gireceğim artık daha sonraları gelirim

Uğur Yalçın
26.Haziran.2013, 22:00
Ben ne zaman gelirim desem hep bir şeyler çıkıyor o yüzden ben cumartesi haber vereyim gelip gelemeyeceğimi. Ve motor hala çıkmadı ışıl motorda bekliyor altı üstü bi hararet müşürü gelecek gelemedi bir türlü

Erkan
27.Haziran.2013, 00:11

Aynen kardesim ya... Biz de bi dahaki sefere artik:)

nevo_T-gidon
27.Haziran.2013, 00:30
Arkadaşlar şu anda 3 kişi olduk.

smith (levent) de bize katılıyor.

Abi beni unutmuşsun :(

CELİL
27.Haziran.2013, 00:40
Abi beni unutmuşsun :(

nevzat sen cuma akşam emrehanla gelmiyormuydun bu başlık pazar sabah yola çıkan listesi :mrgreen:8)

nevo_T-gidon
27.Haziran.2013, 00:44
Selam Abi...

Ben de üzülmüştüm beni sallamadılar diye :)) bir karışıklık oldu kusura bakmayın :)

Levent
27.Haziran.2013, 10:00
Ben ne zaman gelirim desem hep bir şeyler çıkıyor o yüzden ben cumartesi haber vereyim gelip gelemeyeceğimi. Ve motor hala çıkmadı ışıl motorda bekliyor altı üstü bi hararet müşürü gelecek gelemedi bir türlü

Uğur abi gelelebilirsen çok memnun olurum.
Işıl'da bir tane 9b var. Ondan sökülüp takılsa olmuyormuymuş?

Uğur Yalçın
28.Haziran.2013, 00:35
Uğur abi gelelebilirsen çok memnun olurum.
Işıl'da bir tane 9b var. Ondan sökülüp takılsa olmuyormuymuş?
Her an satılabilir diye vermez bu arada emre motoru aradım durumu izah ettim 2 ci bi mağazamı servismi ne varmış ışıl yanlışlıkla oraya yollamış müşürü onlarda merkeze haber vermemiş orda öylece bekliyormuş ankara bölge müdürü Ahmet bey sağolsun bugün yollayacağını söyledi yarın kısmetse gelir en kötü cumartesi alırım motoru.

Levent
28.Haziran.2013, 10:52
Her an satılabilir diye vermez bu arada emre motoru aradım durumu izah ettim 2 ci bi mağazamı servismi ne varmış ışıl yanlışlıkla oraya yollamış müşürü onlarda merkeze haber vermemiş orda öylece bekliyormuş ankara bölge müdürü Ahmet bey sağolsun bugün yollayacağını söyledi yarın kısmetse gelir en kötü cumartesi alırım motoru.

Uğur abi dün akşam Işıla uğradım. Kapıdan girer girmez senin müşürü sordum. Sedat abi ile falan da görüştüm. Aynen senin dediğin gibi bugün % 90 gelir dediler.
İnşallah bir aksilik çıkmaz. 8)

Emix
28.Haziran.2013, 12:39
konuyla pek alakası yok ama Işıl Motosikletden Kuba motor almıştım orası iç anadolu bölge sorumlusuydu ki hala öyle bakıma gide gele gide gele ışılla sedat abiyle tanışmıştık bol bol adamlara ben dedim abi altından kalkabilecekseniz Regal'in bayiliğini alın başvuruda bulunun Redline rezillik siz alın dedim almışlar en sonunda.. bayağıdırda gitmiyorum nasıl bayiliği servisliği? şikayeti olan var mı?

Uğur Yalçın
28.Haziran.2013, 17:44
İşin gerçeği orda levent olmasa benim motora adam gibi bakmıyorlar kaç defa viteslerle ilgili sorun var düzgün geçmiyor diyorum kendi biniyor deneme sürüşüne çıkıyor geliyor abi bi sorun yok ben biniyorum 2 ci vitese geçmiyor leventde bindi aynısı ondada oldu bu seferde levente kızıyorlar bizim işimize karışıyorsun diye ama adam doğrularu söylüyor ahlbuki kırk nazla ayar yaptılar viteslere o günden sonra motor sürmekden zevk aldım yoksa bi işgenceydi valla. bu seferde parça peşine ben düştüm Emre motoru arıyorum varmı yokmu gönderdinizmi çıktım yola sanki yetkili servis benim daha müşürün garantiye girip girmediğini bilmiyor adamlar.İstanbuldan eski regal müşürü göndermişler sağolsun Ankara bölge müdürü Emre motordan Ahmet bey çok ilgilendi bugün yenisini gönderdiler tekrardan bakalım cumartesiye ancak alacağım.

Emix
28.Haziran.2013, 17:58
İşin gerçeği orda levent olmasa benim motora adam gibi bakmıyorlar kaç defa viteslerle ilgili sorun var düzgün geçmiyor diyorum kendi biniyor deneme sürüşüne çıkıyor geliyor abi bi sorun yok ben biniyorum 2 ci vitese geçmiyor leventde bindi aynısı ondada oldu bu seferde levente kızıyorlar bizim işimize karışıyorsun diye ama adam doğrularu söylüyor ahlbuki kırk nazla ayar yaptılar viteslere o günden sonra motor sürmekden zevk aldım yoksa bi işgenceydi valla. bu seferde parça peşine ben düştüm Emre motoru arıyorum varmı yokmu gönderdinizmi çıktım yola sanki yetkili servis benim daha müşürün garantiye girip girmediğini bilmiyor adamlar.İstanbuldan eski regal müşürü göndermişler sağolsun Ankara bölge müdürü Emre motordan Ahmet bey çok ilgilendi bugün yenisini gönderdiler tekrardan bakalım cumartesiye ancak alacağım.

Regal bayiliği almadan önce çok daha ilgiliydiler temiz iş yapıyorlardı ve uğraştırmıyorlardı

motorumu aldığımda servisle kapıma kadar bıraktılar motorumu gece fulledim depoyu şamandırandan benzin aktı ertesi gün gelip götürdüler arabayla 2-3 saat sonra geri bıraktılar ilk bakımdada aynı şekilde kendiler geldi aldı motorumu bakımını yaptılar kaşeyide vurup servis formuna imzaladılar

hani bildiğin araba servisi gibi çalışıyorlardı daha sonra küçük bir kaza geçirdim parça ihtiyacım oldu ayak ped'i gidon filan yok temin edemediler başka motordanda takmıyorlar

ama şunu biliyorum ki Redline'dan iyi çalışıyorlar her türlü

Uğur Yalçın
28.Haziran.2013, 19:22
Redline benim işyerime 500 metre ilerde motor istanbuldan geldğinde onlara gönderdiler 4 günde zor teslim etti ve 100 TL montaj parası istedi artı motorun ayaklık müşürü ya bozuk geldi yada bunlar kırmışlar bana diyorki sanki kendisi yetkili servis değil aldığın yere söyle müşür göndersinde takalım.Motoru istanbuldan ucuza aldım diye yaptı bunları

Emix
28.Haziran.2013, 23:03
Redline benim işyerime 500 metre ilerde motor istanbuldan geldğinde onlara gönderdiler 4 günde zor teslim etti ve 100 TL montaj parası istedi artı motorun ayaklık müşürü ya bozuk geldi yada bunlar kırmışlar bana diyorki sanki kendisi yetkili servis değil aldığın yere söyle müşür göndersinde takalım.Motoru istanbuldan ucuza aldım diye yaptı bunları

redline'nın genetiği öyle ucuza aldın aldım aldık yok sen yetkili servismisin? evet Takacaksın arkadaş!

öylesine dükkana girin ne yüzünüze bakıyorlar ne ilgileniyor aman ilgilenmesinler insanın katil olası geliyor yahu insanın yüzünde hiç mi tebessüm olmaz samimiyet olmaz.. yazık vallahi yazık

vaktinde doğru düzgün iş yapıyor olsalardı şu anda Ankara'da teklerdi.. herkes memnun olacaktı kim sorsa parmakla göstereceklerdi kendileri tepiyor.. adı da çıktı 9'a inmez 8'e artık

Levent
29.Haziran.2013, 18:42
Arkadaşlar son durumu netleştirelim. Bazı arkadaşlara telefon ile ulaşamadım.

Liste olarak kesin geleceklere yazıyorum.

1. lakiska (Levent)
2. ilko (İlker)
3. Leon (Mustafa)
4. Smith (Levent)

- Uğur abi maalesef gelemiyor. Fan arızası var. :(
- Alper kardeşe ulaşamadım.

Yukarıdaki liste harici gelebilecek arkadaşlar;

Saat 03.40'da Acity önünde buluşuruz. (İstanbul yolu)
Saat 04.00'e kadar gelebilecek arkadaşları bekleriz.
Saat 04.00'de hareket ederiz.

Not: Akşam 21.00 den sonra telefona cevap veremeyebilirim.
Mesaj atarsanız saat 03.00'de telefon ederek sizi uyandırabilirim. (kişiye özel uyandırma servisi) :mrgreen:

Uğur Yalçın
29.Haziran.2013, 20:17
Bir kısmetsizlikdir gidiyor bu seferde fan çalışmamış belkide müşür sağlamdı fan bozuktu biz müşürden zannettik :((((((
salıya ancak çıkacak tabi başka bi sorun çıkmaz ise

gokhan0679
03.Temmuz.2013, 00:18
Ehliyetim olmadigi icin bende gidemedim. Tum degerli raptor riders arkadaslarla Tanismayi cok isterdim... kismet degilmis...