PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selamlar aranıza yeni katıldım

mirkut
27.Temmuz.2013, 00:28
ben hüseyin diyarbakırlıyım boy 1.68- 1.70 arası (açıkçası bende tam bilmiyorum) ortalama 60 kg hep 2 tekel ilgisi vardır ilgimi çeken ise DD100E ve 250 ama olay da şu ki daha önce sadece bisiklete bindim ve artık içimdeki motor ateşi hat safhada

saygılarımla

CELİL
27.Temmuz.2013, 01:00
Merhaba Hüseyin aramıza hoş geldin :)
çevrende motor kullanan birileri varsa sana bir kaç eğitim versin hemen kavrarsın sürersin 8)
100c olanı boşver 250cc olan uygundur işallah kısa sürede gönlündeki makinaya kavuşursun 8)

pegasus
27.Temmuz.2013, 01:22
Hüseyin hoş geldin

cihan54
27.Temmuz.2013, 02:44
Hoşgeldin sefalar getirdin..

ibanez_one
27.Temmuz.2013, 02:48
Hoşgeldin...Keyifli Vakit Geçirmen, Hayaline Kavuşman Ve Kazasız Belasız Sürüşler Yapman Dileği İle...

mirkut
27.Temmuz.2013, 09:46
cümleten hoş bulduk motorlarla ilgili egitimi bilgiyi verebilecek arkadaşlarım var ama onlar genelde super sport tarzı motorlar kullandılar benimde onların aksine cruiser tarzı hayranlıgım var kanuniden mondiale regale bazı motor lara baktım benim istedigim beni zorlamayacak ve üzmeyecek bir motor onun için burdamı yoksa başka bi konuda mı yardım almam lazım
şimdiden teşekkürler

CELİL
27.Temmuz.2013, 10:35
arkadaşlarının ne model kullandığı önemli değil tüm makinalarda gaz fren debriyaj kavrama sistemi aynı sana temel sistemi öğretsinler yeter gerisini sen geliştirirsin zaten 8)
makina olarak alcağın makina çin ise regal raptordan başka makinaya bulaşma içlerinde sorunsuz en sağlamıdır 8)

eralp_goksu
27.Temmuz.2013, 12:37
Hosgeldin aramiza, farkli sehirlerden arkadaslar gormek ne mutlu :)

ruschen
27.Temmuz.2013, 13:13
ben hüseyin diyarbakırlıyım boy 1.68- 1.70 arası (açıkçası bende tam bilmiyorum) ortalama 60 kg hep 2 tekel ilgisi vardır ilgimi çeken ise DD100E ve 250 ama olay da şu ki daha önce sadece bisiklete bindim ve artık içimdeki motor ateşi hat safhada

saygılarımla
Öncelikle aramıza hoşgeldin, Hüseyin şu an yazdıklarını okuyunca gülme tuttu, Bende aynı dertten muzdaribim. Manuel makina kullanmadım bu zamana kadar. Ve makina araştırıyorum sakin sakin zira 1 kere alınır... Bencede 250 lik almalısın. İkinci el temizler var.netten araştır.Herşey gönlüne göre olsun...nazar.......Önümüzdeki hafta makina işini %100 halledicem 2 kişi ile pazarlıktayım.Bu arada Hüseyin ehliyetin yoksa almanı öneririm (trafik yakalarsa hem mahkemeye verir hem makinayı bağlar, para cezaları cabası) benim yok ama yazıldım 17-18 ağustos direksiyon imtihanına giricem hayırlısıyla.