PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bende geldim

yenikoyluartcı
29.Haziran.2007, 22:34
Artcı haklarını aramak için geldim
ARTCIYIZ HAKLIYIZ SÖKE SÖKE ALIRIZ :oops:

ugurcuk
29.Haziran.2007, 23:01
hoşgeldin aöa gelir gelmez nedir yaw bu anarşistlik yaw :D herkeşler ardcı hakları için zaten caba harcıo ard cı koltukları daha rahat olsun die masraf yapıo zaten :D

doğan
29.Haziran.2007, 23:04
hoşgeldin :) ardçı dayanışması iyice artacak anlaşılan

emrahss
29.Haziran.2007, 23:07
Hehehe.. Valla bravo.. Hoşgeldiniz yenge..

ToMCaT
29.Haziran.2007, 23:24
evet hakkınızı arayın hoşgeldiniz..

aslanburclu
29.Haziran.2007, 23:56
valla helal olsun yenge saldır saldırabildiğin kadar sana boynumuz kıldan ince ama o küpeli gazı kesik yokmu çıkmasın ortaya valla çizer geçerim mesela düzde 95 ile heh heh heeeeeeeeeeeeeeeeee hala adrcı koltuğunu ayarlayamadı ise sende ardcı koltuğunu öne sürücünün koltuğunu arkaya taktırmakla başla :P :P :P :P :P :P :P ardcı haklarını aramaya :cheesy: :cheesy: :cheesy:

yenikoylu_ua
30.Haziran.2007, 01:36
Yaw komtanım daha ne yapalım koltuğu büyüttük sisybarı yükselttik alıyoruz gezdiriyoruz yoruluyoruz genede yaranamıyoruz

aslanburclu
30.Haziran.2007, 01:45
Yaw komtanım daha ne yapalım koltuğu büyüttük sisybarı yükselttik alıyoruz gezdiriyoruz yoruluyoruz genede yaranamıyoruz

hımmmmmmmmm doğru diyon yawww valla sende haklısın.. :evil: :evil: :evil: :evil:

CHOPPER
30.Haziran.2007, 07:22
ARAMIZA HOŞGELDİNİZ.

okan
30.Haziran.2007, 09:49
ulaaaaaaa... kelebek kubilay.....nooluyo yavvv.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: artçı hakkımı varmışda yengemiz arıyo...yavv sen ne laytmışın yavvv...... yağız delikanlım kubilayım..... :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

YENGE ARAMIZA HOŞGELDİN.....

şimdi bizim hatuna bu topiği göstermemek lazım....kirli çamaşırlarımızı döker valla bizi resil rüsva eder..... :cry: :cry: :cry:

alper_tim
30.Haziran.2007, 10:11
yenge hoşgeldin sende aramıza
bende eski bi artçı olarak destekliyorum bu hareketi:))

yenikoyluartcı
01.Temmuz.2007, 23:07
herkeze teşekkür ederim buluşmalarda görüşmek üzere

müslüm baba
01.Temmuz.2007, 23:12
Artçıları sonuna kadar destekliyorum her artçıya yeni koltuk ve geniş ayaklık.

NOT: Bu yazı sevgi tarafından bana zorla yazdırılmıştır.

BULL
01.Temmuz.2007, 23:48
hoşgeldin yingeee
gerçi zaten hep aramızdaydın yaa neysee :):):)

lordskeldan
02.Temmuz.2007, 01:49
hoşgeldiniz
her artçıya özel koltuk , özel sissy bar :mrgreen:
haftaya bende artçım için bişeyler yapcam , fotolar yakında :lol:

Kino
03.Temmuz.2007, 15:43
hoşgeldin

zaten aramızdaydın ama birfiil aramızda oldun.

artcılara müzik istiyorsunuz değilmi. haaa hatta tv yayını öncü kaskın arkasında olsun 7,5 inchlik ekran

haydi bakalım kubilay müzik ve tv yayını hallet

http://upload9.postimage.org/106626/7_17_4_1_.gif (http://upload9.postimage.org/106626/photo_hosting.html)http://upload9.postimage.org/106647/5_2_110_1_.gif (http://upload9.postimage.org/106647/photo_hosting.html)http://upload9.postimage.org/106660/5_2_111_1_.gif (http://upload9.postimage.org/106660/photo_hosting.html)

yenikoylu_ua
03.Temmuz.2007, 15:47
Baba müzik işi tamamdır interkom cihazına mp3 bağlanıyo kaskların techizatlarıda hazır TV işi biraz zor zaten sakarız kask devamlı yerde yuvarlanıyo durmadan ekranmı alcaz şimdilik artçı koltuğu sisybar ve müzikle idare etsinler :lol:

moonchild
03.Temmuz.2007, 16:23
Bugün artçınız için ne yaptınız?? Nihuhahaha!! Yaşasın artçısız hayat!! Şaka şaka... Bu haftasonu Carvalho'ya kısacık bir mesafe için artçı oldum, yahu ne zor bişeymiş! Bence güvenli sürüş eğitimleri yanında güvenli artçılık eğitimleri de verilmeli!! Aktif motosiklet kullanıcıları hiçbir şekilde artçı koltuğuna oturmamalı!! :D

Aksu
03.Temmuz.2007, 16:59
Hoşgeldiniz diyelim, siteye yazma özgürlüğünü kendinize tanıdığınız için.
Evet artçı hakları da olmalı doğru. Sürücü rahat, artçı tedirgin. Aman sürücüler artçılara fazla yetki vermeyin sonra yerler değişir. siteyi bölmeye hatta ele geçirmeye kalkarlar. Aidikurt Alper aman dikkat yönetimi de kaptırırsak, bizim RR toplantıları ev hanımları günlerine döner, dolmaları kısırları, börekleri de yapmak bize düşer. Gittiğimiz gezilerde de elimize çileyi verirler ip yumağı sardırırlar.
Baksanıza Müslüm bile şimdiden tehditle yazmaya başlamış, her artçıya yeni koltuk ve geniş ayaklık diye.

okan
03.Temmuz.2007, 17:02
Hoşgeldiniz diyelim, siteye yazma özgürlüğünü kendinize tanıdığınız için.
Evet artçı hakları da olmalı doğru. Sürücü rahat, artçı tedirgin. Aman sürücüler artçılara fazla yetki vermeyin sonra yerler değişir. siteyi bölmeye hatta ele geçirmeye kalkarlar. Aidikurt Alper aman dikkat yönetimi de kaptırırsak, bizim RR toplantıları ev hanımları günlerine döner, dolmaları kısırları, börekleri de yapmak bize düşer. Gittiğimiz gezilerde de elimize çileyi verirler ip yumağı sardırırlar.
Baksanıza Müslüm bile şimdiden tehditle yazmaya başlamış, her artçıya yeni koltuk ve geniş ayaklık diye.kelebekleşme belirtileri mi görüyom aksu baba nooliii yaa noliiiiii.....

yenikoylu_ua
03.Temmuz.2007, 17:21
Yaw abilerim bırakın örgütlensinler onlar gün yapar bizde kaçarız erkek erkeğe biyerlere

Aksu
03.Temmuz.2007, 17:22
Okan senin cevap yazacağından adım gibi emindim. Dedim bunu okusun hemen yazar kelebek sinek böcek diye. Ben sadece artçıların örgütlenmesi bizim sonumuz ve köleleşmemiz anlamına gelir demek istemiştim de.
Kubilay onlar gün yapar da hep bizi konuşur peşimize hafiye takar rahat edemeyiz böyle daha iyi. Hiç değilse kuzu kuzu efendi efendi gezdiğimizi akıllı uslu durduğumuzu (spedy hariç) gördüler. Bizden zarar gelmez.Sütten çıkmış ak kaşığız biz aslında (Alper-tim hariç, kızın babası Alper i arıyormuş)

speedygonzales
03.Temmuz.2007, 17:27
Yaw abilerim bırakın örgütlensinler onlar gün yapar bizde kaçarız erkek erkeğe biyerlere

ABİCİM BEN ONU BUNU BİLMEM ! " NO ARTÇI NO CRY ! " BU KADAR BASİT ! :evil: :evil: :evil:

Hadi hadi kızma bana dicem ama zaten bana kızamazsın ! HOŞGELDİNNNNNNNNNN !

yenikoylu_ua
03.Temmuz.2007, 17:28
Kim korkuttu zibidi devamlı gizli takılıyon

yenikoyluartcı
03.Temmuz.2007, 17:51
Amaçımız bu grubu bozmak değil aksine artçılar ile birlik olup güçlendirmek. Bu arada artçıların çoğunluğu bayan olsada artçı olarak bu grupta olan beylerimizde var. Serhatın dediği gibi zor iş artçılık. Tüm sürücülerinbizi anlıyabilmeleri için artçılık yapmasını tavsiye ederim. Özellikle uzun yol sürüşlerinde bizlere çok işler düşüyor. Bu RRcıları kimse durduramadığı için artçılar olarak bizimde bu siteyi takip etmemizin faydalı olacağını düşünüyorum. Gerci üye olarak gözükmeselerde tüm artçıların forumu takip ettiğini biliyorum tıpkı benim gibi. :cheesy: Sadece artık aktif üye olacağız. Grup toplantılarında bu yönde çalışmada yapacağım zaten. :oops:

gecee
03.Temmuz.2007, 18:53
anammmmmmmmmm
kim ki buuu :D

KUBİLAY beyin eşi gelmişşşşş
hoşgeldiniz efendimm buyrunn buyrunnn
Kubilay beye cok selammm....