PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siperlik Ön Cam

sinandogan
04.Ocak.2014, 15:57
Siperlik cam takmayı düşünüyorum, ama en uygun nasıl bulabileceğimi bilmiyorum.

Forumda araştırdım
http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?t=940&page=2

bu sayfada keeway siperlik camı önerilmiş.

Kanatlı cam dediğiniz yani büyük kenarları kıvrık cam değilmi, eğer oysa takmayın motorun rüzgar dinamiğini bozuyor ve rüzgarlı havalarda motoru savuruyor, biz bir kaç cam denemesinden sonra Keeweyin camında karar aldık ve taktık çok faydası oldu süraat çok arttı.

Müslüm baba nın da dediği gibi rüzgarlı havalarda savurmayan bir şey istiyorum.

Sürekli kullandıım bir yol güzargahı var orası gerçekten rüzgarlı ve savuruyor, şimdi camı takarsam daha da savurur sanırım,

taktırmam bu sebeple doğru olur mu ?
Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim...

Zafer
04.Ocak.2014, 16:21
Sinan kardeşim bu linke bir bak istersen 55 TL fiyat dalgalı model hoş duruyor bence

http://www.kalyoncumotor.com/chopper-on-siperlik-buyuk-dalgali#.UrKeU_RdXeI

CELİL
04.Ocak.2014, 17:26
Sinan 80km üzerinde tüm camlarda rüzgar direnci olur ama altında sorun olmaz zaferin gösterdiği cam en uygun fiyatlı ve bizim makinalara çok uygun bir cam modeli rüzgarı daha rahat yarıyor montaj yaparkende üst kısmını kendine doğru mümkün olduğunca yatırırsan daha iyi rüzgar yarar 8)

sinandogan
04.Ocak.2014, 17:34
Çok teşekkürler, öneriniz için.
Celil abi forumdan namını duydum, saygılar abi :)

motorum regal raptor DD 150E-2 buna uyumlu mudur değil mi

CELİL
04.Ocak.2014, 17:37
Çok teşekkürler, öneriniz için.
Celil abi forumdan namını duydum, saygılar abi :)

motorum regal raptor DD 150E-2 buna uyumlu mudur değil mi

kartal gidon tüm makinalara uyumlu benim avatarımdaki motorda ondan takılı 8)

Emre
04.Ocak.2014, 18:27
Bu modelin bağlantı yerleri çok dandik, rüzgarda camı iyi tutmadığı için yamuluyor. Tutsun diye çok sıkınca da plastik olan tutma yerleri kırılıyor. Bunu göz önünde bulundurup bağlantı yerlerini güçlendirmek gerekir. Bilginize 8)

Serkan
05.Ocak.2014, 02:37
sirkeciden temin edebilirsin 2 model var,düz ve bombeli,50 tl civarı fiyatı vardı yanlış hattırlamıyorsam