PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acill yardımm

cnbrksahin
09.Şubat.2014, 17:20
oncelikle merhabalar
ragal raptor dd250e-9 kullanıcısıyım motorumda bir sorun var soyle ki yolda giderken devir birden kendi kendine yukseliyor motor hızdan dusuyor sonra yeniden duzeliyor yada motor kesiliyor sonra duzeliyor motorcumla debriaj balatasından suphelendik ve baskı balatayı degistirdik ancak durum hala aynı motorsiklet 100 e zor cıkıyor ne yapmalıyım basına boyle birsey gelen oldu mu ? motorcum baskı balata gobeginden kaynaklı olabilecegini 4 yaylıymıs benimki oraya 8 yaylı takalım dedi durum duzelirmi vibrasyon azalır mı lutfen yardım edin motordan sogudum:?

Mustafa Hoca
09.Şubat.2014, 18:31
sakin ol her şey düzelir
pazar olduğu için genelde herkes dışarıdadır. Motordan anlayan arkadaşlar abiler var gelince yardımcı olacaklardır.
Tanışma başlığımızda kendini tanıtırsan da seviniriz.

CELİL
09.Şubat.2014, 19:43
Merhaba Canberk aramıza hoş geldin :D
kendini tanıtırsan seviniriz

Usta doğru yönlenmiş belirtiler debriyaj balatası gibi görülüyor değiştiğine göre düzelmesi lazımdı bunun dışında yağ olarak ne kullanıyorsunuz tam sentetik yağ kullanırsanız debriyajda kaçırma yapabilir yarı sentetik yağ kullanmak gerekiyor 8)
Bir olasılıkta arka jant göbeğindeki kaplin lastiği kaçırıyor olabilir
Regal 250 E-9 9B Kaplin Lastiği

http://www.regalraptor.org/image/cache/data/DSCF4259-228x228.JPG (http://www.regalraptor.org/image/cache/data/DSCF4259-500x500.JPG)

Fiyatı: 37.76TL

cnbrksahin
09.Şubat.2014, 22:15
yardımlarınız icin tesekkur ederim ben canberk izmirde oturuyorum kucuk parkta 1 yıldır regal raptor kullanıyorum yag olarak tam sentetik yag kulanıyorum ve arka fren balatasını degistirirken usta bana agka lastik gobeginin degistirilmis oldugunu ve degismesi gerekebilecegini soylemisti sizce debriaj balata goegini degistireyim mi

CELİL
09.Şubat.2014, 22:47
yardımlarınız icin tesekkur ederim ben canberk izmirde oturuyorum kucuk parkta 1 yıldır regal raptor kullanıyorum yag olarak tam sentetik yag kulanıyorum ve arka fren balatasını degistirirken usta bana agka lastik gobeginin degistirilmis oldugunu ve degismesi gerekebilecegini soylemisti sizce debriaj balata goegini degistireyim mi
bence önce tam sentetk yağı içinden çıkart ve motor içini az benzin döküp marşa 1-2 kısa basarak içini yıka o benzini boşalttıktan sonra castrol 10-40w yarı sentetik yağ koy dene büyük ihtmal keser