PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peki neden?

Dark
23.Şubat.2014, 23:11
Merhaba rr ailesi,
Ben aranıza yeni katılmak istiyorum fakat bir sorum var.Rr 250 spyder var gönlümde fakat tüm ilanlara baktığımda 2.el neredeyse yok denecek kadar az.Ya herkes biniyo ,herkes memnun ya da tutulmuyo diycem ama bu da mümkün değil gibi.Satmak isteyenlerde sezonu mu bekliyo acaba?

CELİL
23.Şubat.2014, 23:44
Merhaba muhammed aramıza hoş geldin :)

Spyder ve Daytona piyasası kuvvetli tutulan makinalardır motorunu büyütmek isteyen arkadaşlar zaman zaman satılığa çıkarıyor ilanlar çoğalıyor bazende satılık makina olmuyor takip etmek lazım illaki sana uyan bir makina çıkacaktır
İşallah kısa sürede gönlündeki spyder'e kavuşursun 8)

Dark
24.Şubat.2014, 00:19
Abi hosbuldum tesekkur ediyorum.Zaten zam ustune zam geliyo biliyosun ben racing isterken sonradan pahalanmasi uzerine sekil bakiminda direk choppera döndüm:)ve butceye uygun baktigimiz zamanda bu fiyata rr in modelleri fazlasiyla tatminkar.Ama insan dusunmeden edemiyo aksilikleri ancak ben yazdigin yazilari okudum rrin ne kadar yaygin oldugunu ve bi sorun ciktiginda da arkamizda senin gibi bu moturu kullanmis tecrubeli abilerin arkamizda olmasi rr a alismamda buyuk etken oldu .fakat dedigim gibi 2.el piyasasi az.malum askerlik vs ilerde uzun bi yol var.Bu zaman diliminde bu motor la keyif cikarip zamani gelince de satmam gerekicek.Yani diyecegim bu motoru eger alirsam beni mutlu eder mi yoksa sadece bindigimle mi kalirim.

CELİL
24.Şubat.2014, 00:26
Abi hosbuldum tesekkur ediyorum.Zaten zam ustune zam geliyo biliyosun ben racing isterken sonradan pahalanmasi uzerine sekil bakiminda direk choppera döndüm:)ve butceye uygun baktigimiz zamanda bu fiyata rr in modelleri fazlasiyla tatminkar.Ama insan dusunmeden edemiyo aksilikleri ancak ben yazdigin yazilari okudum rrin ne kadar yaygin oldugunu ve bi sorun ciktiginda da arkamizda senin gibi bu moturu kullanmis tecrubeli abilerin arkamizda olmasi rr a alismamda buyuk etken oldu .fakat dedigim gibi 2.el piyasasi az.malum askerlik vs ilerde uzun bi yol var.Bu zaman diliminde bu motor la keyif cikarip zamani gelince de satmam gerekicek.Yani diyecegim bu motoru eger alirsam beni mutlu eder mi yoksa sadece bindigimle mi kalirim.

Bindiğinde mutlu olursun bu durum hepimiz için geçerli 8)
Kasa olarak en gösterişli iri çin chopper'i RR dur piyasası oturmuş ikinci el pazarı çok iyidir sende yazdığın gibi ikinci elde alacak makina bulamamışsın halbuki bu makinalar piyasasa satışı çok yüksek modellerdir 8)

Dark
24.Şubat.2014, 00:31
Insallah dedigin gibi olur,guzel bi motor alirim abi kisa zamanda araniza katilmak ve etkinliklere eşlik etmek isterim.