PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birkaç sorum olacak

Mavi_Anahtar
25.Şubat.2014, 01:41
Merhabalar . Kısmetse doytana 250e almayı düşünüyorum. Kafama takılan birkaç sorum olacak.

İlk olarak merak ettiğim en dandik çinli motorların bile türk resmi web sitesi varken neden regal raptorun böyle bir sitesi yok ?

İkinci olarak antalyada ikamet ediyorum . buradaki satıcıya gittiğimde elinde sıfır 2011 ve 2012 modelleri vardı. Bu durum kafamı karıştırdı fazlasıyla. Bir motosiklet 3 sene satılmadan mağazada neden kalır ?

2012 modeline 8000 fiyat biçtiler biraz daha pazarlıkla düşürüp almak mı mantıklı yoksa 2014 mü bekleyeyim sizce ?

Son olarak 2014 modellerinin ne zaman geleceğini bilen varmı istanbulda var sanırım şuan sadece

120 km hızla yorulmadan sabit gidilebilir mi ?

Şimdiden teşekkür ederim siteyi okuyup araştırma da devam ediyorum

CELİL
25.Şubat.2014, 01:56
Merhaba Hakan :)
Regal Raptor adı altında değil ama makinayı türkiyeye getiren distribütörün sitesi var altta linki yapıştırıyorum
http://www.motorland.com.tr/regalraptor.htm
2011 -2012 model makinaların elde kalması tamamiyle bölge satışıyla alakalı istanbulda öyle bir durun çok nadir olur
2014 modeller istanbulda satılmaya başladı kısa zamanda diğer şehirlerede gelir yeni makinaların fiyatları zamlı olucak 8300 tl galiba
sayfa üstünde linki olan site sponsorumuz motosikletcim de Daytona 250 cc 7500 tl her şehire kargo ile adrese teslim yapabiliyor http://www.motosikletcim.com/?newUrun=1&Id=691183&CatId=bs436678&Fstate=&/Regal-Raptor-Daytona-250-%C3%9CR%C3%9CN-DETAYLARINI-%C4%B0NCELE---
uzun yolda 110 km ile sabit akar zorlanmadan gider biraz yüklenirsen 120 ilede gider su soğutmalı olduğundan şişme yapmaz 8)

özgürr
25.Şubat.2014, 21:24
Bende almadan önce senin gibi düşünüyordum neden bi sitesi yok diye :D emre motor türkiye distribütörü ve istanbulda küçümsenmeyecek derece satış alanı, deposu ve servisinin bulunduğu bir yerleşkede hizmet veriyorlar. Satın alma konusuna gelince celil abinin link verdiği site motosikletcim.com Yüksel abiden aldım motorumu (gayet güzel bir esnaf abimiz) :D. için rahat olsun gerçekten kaliteli bi motosiklet ben 350 cc modelini aldım ve gayet memnunum ancak bu kadar iyi olabilirdi :D

Mavi_Anahtar
26.Şubat.2014, 02:39
Cevaplarınız için teşekkürler. Bugün emre motoru aradım 2014 modellerinin nisan ayı gibi geleceğini söyledi.İnşallah gecikme olmaz . Bekleyeceğim mecbur o zamana kadar da araştırmaya devam ederim