PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : telefonla konuşan bayanın bana yaptığına bakın!!!

İsdaytona
09.Mart.2014, 17:27
Bu gün bir saat önce motoru ısıtmak için bi tur atayım dedim trafikte telefonla konuşan bir bayan sağ tarafımdan ayağıma çarparak düşürdü :(
http://www.regalraptor.net/forums/picture.php?albumid=61&pictureid=396

http://www.regalraptor.net/forums/picture.php?albumid=61&pictureid=395

http://www.regalraptor.net/forums/picture.php?albumid=61&pictureid=394

CELİL
09.Mart.2014, 18:04
İsmail çok geçmiş olsun Allah beterinden sakınsın :(
ayağın yenisi pahalı oto sanayilerde argon aliminyum kaynağı yapan yerlerle 30-40 tl ye kaynak yapıyorlar güzel sağlam oluyor 8)

İsdaytona
09.Mart.2014, 18:17
kırılan yerde içeri doğru biraz yamuldu celilabi. düzeltilebilir
demin araştırdım parçayı ama bulamadım bana bunun kople fiyatını nerden nasıl öğrenebilirim demirtaş moto ya baktım benim modelin yok ?

İsdaytona
09.Mart.2014, 18:19
yada sigortadan garantiden değiştirebilirmiiz?

destres
09.Mart.2014, 18:30
geçmiş olsun sürücüler çok duyarsızlar . bırakın kırılan parça olsun önemli olan hayat boyu yılmadan motor sürüp insanlara bunun iyi bi ulaşım aracı olduğunu göstermektir 8)

İsdaytona
09.Mart.2014, 18:37
geçmiş olsun sürücüler çok duyarsızlar . bırakın kırılan parça olsun önemli olan hayat boyu yılmadan motor sürüp insanlara bunun iyi bi ulaşım aracı olduğunu göstermektir 8)
sağol destres ya dostum çok sacma kaza yaptım birde sağ tarafımdan sağ ayağıma vurup yere düşürdü beni durduğum yerde ya ben bide tır şöförüyüm yollarda neler görüyorum bu kadarına pes dedim
utanmadan görmedim fark etmedim dedi bana

özgürr
09.Mart.2014, 18:44
Geçmiş olsun kardeşim :( insanlar ne zaman bizleri fark etmeye başlayacak merak ediyorum

CELİL
09.Mart.2014, 18:46
kırılan yerde içeri doğru biraz yamuldu celilabi. düzeltilebilir
demin araştırdım parçayı ama bulamadım bana bunun kople fiyatını nerden nasıl öğrenebilirim demirtaş moto ya baktım benim modelin yok ?

Tüm spyder ve Daytona ların ayakları aynı komple set fiyatı 350 tl gibiydi demirtaş motoru ara o parçayı bulur gönderir

destres
09.Mart.2014, 18:53
sağol destres ya dostum çok sacma kaza yaptım birde sağ tarafımdan sağ ayağıma vurup yere düşürdü beni durduğum yerde ya ben bide tır şöförüyüm yollarda neler görüyorum bu kadarına pes dedim
utanmadan görmedim fark etmedim dedi bana

Ben motor sürünce insanların nasıl canavarlaştığını gördüm hayatım boyunca arabamız oldu
güvenlik delisi olmuşuz meğer bi günde 5 kere kaza tehlikesi geçirdim her kazada aynı şey tali yoldan ana yola kontrolsuz giriş herkes birbirine bakıyo kimde yol önceliği kimse bilmiyo sağdan önüne dönüşün yasak olduğu halde girinler daha neler neler burası türkiye alışmaya çalışıcaz :)

İsdaytona
09.Mart.2014, 19:10
Tüm spyder ve Daytona ların ayakları aynı komple set fiyatı 350 tl gibiydi demirtaş motoru ara o parçayı bulur gönderir

tamamdır sitesinde buldum celil abi oke
ama bu kırılan yer aradaki parça sanırım hiçbir yerde yok yada o parçayla birlikte veriyorlar Bracet

CELİL
09.Mart.2014, 19:17
tamamdır sitesinde buldum celil abi oke
ama bu kırılan yer aradaki parça sanırım hiçbir yerde yok yada o parçayla birlikte veriyorlar Bracet

Evet o parça tek yok ayak tek satılıyor 8)

Emre
09.Mart.2014, 21:06
yada sigortadan garantiden değiştirebilirmiiz?

Hocam çok geçmiş olsun, inşallah bu son kazanız olur :(

Kaza da tutanak tutmadınız mı? Tutanak tuttuysanız ve haklıysanız ücret ödemeden parçanın sıfırını motorunuza taktırabilirsiniz.

ignats
09.Mart.2014, 22:33
Geçmiş olsun kardeşim

Opie
09.Mart.2014, 22:57
Geçmiş olsun dostum , Allah daha büyüğünden korusun ..

kartezyenx
09.Mart.2014, 23:34
Geçmiş olsun

cihan54
10.Mart.2014, 02:20
Geçmiş olsun. baayanı saldın gitti mi yoksa?

ozguralic
10.Mart.2014, 10:53
Geçmiş olsun. Kaynak yapma şansı varsa, egzostçu yaşar'a götür bir baksın istersen.

Ömer
10.Mart.2014, 11:18
Geçmiş olsun, parça bir şekilde telafi edilip yerine konulur. Sizde veya başka bir kişide hasar olmayışı teselli olmuş.

İsdaytona
10.Mart.2014, 12:38
Eywallah sağol arkadşlar bayandan ücret alacağım anlaştık sayılır ama vermemekte ısrarlı

Zafer
10.Mart.2014, 15:14
Gecmis olsun kardesim

UCANLAZ
10.Mart.2014, 17:40
Geçmiş olsun dostum,

sercan.m
10.Mart.2014, 18:04
çok geçmiş olsun Tam anlıyamadım ben tutanak tuttunuzmu acaba?
Tuttuysanız trafik sigortası masrafınızı karşılıyor mu?

İsdaytona
12.Mart.2014, 12:07
çok geçmiş olsun Tam anlıyamadım ben tutanak tuttunuzmu acaba?
Tuttuysanız trafik sigortası masrafınızı karşılıyor mu?

Tutanak tutmadık ücretini karşılayacağım dedi eşinle konuşup parçanın ücretini söyledim ister vereyim istersende tutanak tutalım dedi
Bende düşünüyorum tutanak tutup exper garantiden karşılarmı bu parçayı ?

cihan54
12.Mart.2014, 12:14
Tutanak tutmadık ücretini karşılayacağım dedi eşinle konuşup parçanın ücretini söyledim ister vereyim istersende tutanak tutalım dedi

Garantinin kaza ile ilişiği yoktur..

CELİL
12.Mart.2014, 12:28
Elden nakit para al kaza tutanağı yapma motorun sicilinde (Tramer kaydı) kaza görünür sıkıntı olur Kaza değişimi Garantiden yapılamaz 8)

İsdaytona
12.Mart.2014, 17:26
Eyvallah parçanın kdvli ücretini ve işçilik ücretini öğrendim konuştum mağduriyetimi karşılayacak
Tesekkürler arkadaşlar.

frknulas
13.Mart.2014, 15:44
büyük geçmiş olsun. abi sen en tehlikeli şoför modeline denk gelmişsin. telefonla konuşan bayan sürücü :evil: bu kadarla atlattığına şükret bence. en kötü kazan bu olur umarım

Ali ÜNVERDİ
16.Mart.2014, 03:59
Arkadaşım büyük geçmiş olsun.