PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rr dd250-9b arka fren yağı

mrtkrgz
11.Mart.2014, 17:09
Arkadaşlar merhabalar,
Arka fren için kullanmamız gereken yağın kalitesi ne olması gerekiyor.
Motoru yeni aldım, alırken kontrol etmemiştim fakat şuan baktığımda arka fren yağı alt seviyede görünüyor, üst sınıra getirmem gerekiyormu? yoksa bu şekilde normalmidir ?

CELİL
11.Mart.2014, 17:47
Arkadaşlar merhabalar,
Motoru yeni aldım, alırken kontrol etmemiştim fakat şuan baktığımda arka fren yağı alt seviyede görünüyor, üst sınıra getirmem gerekiyormu? yoksa bu şekilde normalmidir ?
Yağ seviyesi ortada olması iyidir min. Seviyede olması çok sıkıntı değil daha altına düşmesin servise uğradığında tamamlatabilirsin
Fren merkezinin üzerinde içine konulacak hidrolik yağının kodu yazar oradan bakabilirsin 8)

mrtkrgz
11.Mart.2014, 18:01
Teşekkürler Abi sağolasın.

sercan.m
11.Mart.2014, 18:12
Arka fren yağı göstergeside nerede ?
Muhtemelen sizin gördüğünüz motor yağı seviyesi

Arkadaşlar merhabalar,

mrtkrgz
11.Mart.2014, 18:44
Motorunuz yenikasa ise arka fren disk oluyor ve ön frende olduğu gibi arka frende hidrolik sisteme sahip. Arka fren diskinin sağ çaprazında küçük bir kutu var içi yağ dolu o kutu arka fren hidroliği.

sercan.m
12.Mart.2014, 14:20
Teşekkürler dikkat etmemişim bende kontrol ediyim

Motorunuz yenikasa ise arka fren disk oluyor ve ön frende olduğu gibi arka frende hidrolik sisteme sahip. Arka fren diskinin sağ çaprazında küçük bir kutu var içi yağ dolu o kutu arka fren hidroliği.