PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yedek deponuz dolu dursun

Emre77
23.Mart.2014, 22:26
SELAMLAR ARKADAŞLAR KONUYU ANLATMAYA DÜNDEN BAŞLIYIM DÜN MOTORLA YOLA KOYULDUM MOTOR TEKLEMEYE BAŞLADI VE DURDU AHA BENZİN BİTTİ DEDİM DEPOYA BAKTIM BENZİNİM BAYA VAR GAİLBA BİRİ KARIŞTI YEDEKDEPOYLA GİDİYORMUŞUM 0 LAMIŞIM DEĞİŞTİRDİM YOLA KOYULDUM BENZİN ALIRIM BİYERDEN DEDİM VE UNUTTUM :( BUGÜN TKRAR YOLA KOYULDUM İŞLERİMİ HALLETTİM GERİ DÖNERKEN 120-130 GELYDM MOTOR TEKLEYİP DURDU ARKADAŞA DÖNÜP BENZİN ALCKTM BAK UNTTM DEDİM NEYSE DİYEREKTEN YEDEK DEPOYA ÇEVİRDİM MARŞA BAS BAS ÇALIŞMIYOR DÜN YEDEK DEPOYU 0 LADIĞIM AKLIMA GELDİ :lol: VE BU SICAKTA YAKLAŞIK 1.5 SAAT OTOYOLDA MOTOR İTEKLEDİM BENZİNCİYE KADAR [smilie=redcolorz3_: BİZİM VATANDAŞLARIMIZ SAOLSUNLAR ÇOK DÜŞÜNCELİLER BİRİDE DURUP BİŞEY LAZIMMI DİYE SORMADI :lol: BİZİM MAKİNEYİDE İTEKLEMEK ÇOK ZOR HELEKİ BAYIR YUKARI SİZ SİZ OLUN YEDEK DEPONUZ DOLU DURSUN 8)

Opie
23.Mart.2014, 22:45
Gecmiş olsun dostum :) Dediğin gibi bizim Makinalar ı itmek zor heleki yokuş yukarı :)

Melih
23.Mart.2014, 22:59
Geçmiş olsun emre kötü olmuş.. Ancak otobanda yakıt biterse karayolunu arayabilirsin en yakın karayolu noktasından sana benzinliğe gidecek kadar yakıt getiriyorlar.

Emre77
24.Mart.2014, 02:17
Geçmiş olsun emre kötü olmuş.. Ancak otobanda yakıt biterse karayolunu arayabilirsin en yakın karayolu noktasından sana benzinliğe gidecek kadar yakıt getiriyorlar.

eyw. saol otobanın çıkışındaydım ya sabihagökçenden aşşağya inen yolda bilgi için teşekkürler 8)