PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tekrar Merhaba

bahadir
23.Mart.2014, 23:37
Merhaba arkadaşlar uzun süredir motorsuzdum bu durumu bir kac gün evvel bozdum Bursadan Denizliye gidip spyderi aldım ve Bursaya döndüm keyifli bir yolculukdu Bursadaki ve İstanbuldaki arkadşlar için birkaç sorum olucak 1 Bursada servis olarak nereye gitmeliyim önceki spyder de set gruba gidiyordum memnun değildim..makinayı 1000 km de aldım bugun 1750 oldu 2 gündür kullanıyorum servise girmek istiyorum, 2 boru egzos olayı suanki sesinden hiiiç memnun değilim egzosları yaptırmak isitiyorum Bursada bu işemi uyun maliyetle yapan bir yer varmıdır bugun bir yere gittim çiftine 850 tl isdeiler:( 150 ila 200 tl arası yapıldıgını duymustum Bursada yok ise haftaya İstanbula gelmeyi düşünüyorum orada nerede yaptırabilirim şimdiden teşekkürler

Erkan 28
24.Mart.2014, 00:19
Bahadır Yeni makinen hayırlı olsun :cheesy:nazar Egsoz konusunda konunun uzmanı arkadaşlar cevap verirler.

CELİL
24.Mart.2014, 01:46
Bahadır yeni spyder'in hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullan nazar
istanbulda dediğinrakamlara boş boru egsoz yapan Wolki nivki (volkan)arkadaşın anıdığı anlaştığı bir yer var onunla bağlantıya geçersen sana yardımcı olur hatta konuyla ilğili başlık açmış numarasını oraya yazmıştı 8)

bahadir
24.Mart.2014, 01:49
teşekkür ederim ilginiz için acaba daha önce yaptıranlar memnun mudur sesinden tabiki bir harley gibi ses beklemiyorum ama tok güçlü bir ses alabilirmiyim ?

CELİL
24.Mart.2014, 02:21
teşekkür ederim ilginiz için acaba daha önce yaptıranlar memnun mudur sesinden tabiki bir harley gibi ses beklemiyorum ama tok güçlü bir ses alabilirmiyim ?
Ben canlı dinledim Sesi bence tatminkar güzel rolantide 600 lük makina gibi sayıyor ucuz olmasından kaynaklı bir süre sonra kromajında hafif sararma oluyor ama kötü görünmüyor 8)
İlğili linki buldum :)
http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?t=8374&highlight=egsoz&page=9