PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selam arkadaşlar

Hayalet
05.Nisan.2014, 20:16
Yurdışından temelli dönüş yaptım antalyada yaşıyorum.
Regal raptor daytona 350cc alıyorum pazartesi günü, 5 gün sonrada ehliyeti alıyorum..
İlk motorum azbucuk sürmesinide biliyorum...
Motoru teslim alırken dıkkat edecegım şezler nedir??

Bügün vereceklerdi gittim , abi motorunla eve gitmeden servıce uğra fırenleri tutmuyor dedı ne bilim havası alınacakmıs...bıraktım almadım halletsınler diye..sıfır motor peşın nakit para. Böyle yapmaları normalmıdır??? Tşk.

Hayalet
05.Nisan.2014, 20:23
Varmı antalyada takılacak bırı :D

CELİL
05.Nisan.2014, 21:54
Merhaba Fatih aramıza hoş geldin :)
Yeni Daytonan hayırlı olsun güle güle kullan 8)
Sıfır makinada Fren sıkıntısı olmamalıydı bayinin bunu halledip sana teslim etmesi gerekirdi ama bahsedilen fren hava alma olayı pratik bir şey fren hidroliğinin içinde hava kalınca frenler tutmaz havası alınınca normale döner kısa sürede servis halleder 8)
Antalyada 1-2 arkadaşımız vardı konuyu görünce dönüş yaparlar 8)

Hayalet
06.Nisan.2014, 16:39
Hoşbulduk...sımdı dıkreksıon sınavından çıktım yenı umarım geçmışımdır akşama belli olur..

Hava almanın sıkıntısı yok normaldede yınede yapmadılar servıce bırakcaklarmıs..
Yarın alırken bı konuşurum... :D

CELİL
06.Nisan.2014, 19:01
Hoşbulduk...sımdı dıkreksıon sınavından çıktım yenı umarım geçmışımdır akşama belli olur..

Hava almanın sıkıntısı yok normaldede yınede yapmadılar servıce bırakcaklarmıs..
Yarın alırken bı konuşurum... :D
Ehliyeti işallah sorun olmadan eline alırsın şimdiden hayırlı olsun nazar8)
Bayinin kendi bünyesinde servisi yoksa sadece satıcıysa mecburen servise götürüp baktıracaktır kolay gelsin 8)

cihan54
07.Nisan.2014, 13:50
Hoşgeldin Fatih. Aktif olmanı dilerim.. Kazasız belasız sürüşler..