PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR 250 E-9 Upgrade

yetmen
23.Nisan.2014, 15:03
Arkadaşlar 250 E-9 var bende ve artık görüntüsünde bir değişiklik yapmak istiyorum. ne tavsiye edersiniz? feyz almam için kendi motorlarınızın resimlerini de paylaşabilir misiniz? mesela arka tekerleğini bayağı bir kalınlaştırmak istiyorum gibi... konu hakkında ve yapılabilirlikler hakkında hiçbir fikrim yok. bilgilendirebilirseniz sevinirim...

CELİL
23.Nisan.2014, 17:03
Merhaba yetkin arka lastik genişletme işi çok büyük ve maliyetli bir iştir arka maşanın (lastiğin içine girdiği yer)yeni baştan imal edilmesi gerekir
diğer değişikler zevke göre artçın yoksa tek sele yapılabilir farklı gidon takılabilir elcikler sinyaller aynalar değişebilir bunlar tamem kişisel zevlerdir kendine göre farklı aksesuarlar alıp takabilirsin 8)

yeşilkurt
23.Nisan.2014, 17:29
Nekadar tutar malıyetı arka tekerı kalınlastırmak celıl abı tahmınen:)

CELİL
23.Nisan.2014, 17:34
Nekadar tutar malıyetı arka tekerı kalınlastırmak celıl abı tahmınen:)
Rakamsal olarak bilmiyorum ama bu güne kadar çok kişi niyetlendi yaptıran olmadı astarı yüzünü geçer 8)
Birde daha önemli bir durum kalın lastiği RR un hassas şanzuman dişlileri kaldırmaz kırar 8)

yetmen
23.Nisan.2014, 17:52
Gerçekten çok üzüldüm... Inanılmaz istediğim birşeydi tekerleği kalinlastirmak. Yani diyorsun ki yapabileceklerin aksesuarcilarda satilanlarla sınırlı... Peki siyah filmle kaplatma yani boyayı matlastirma işine nasıl bakıyorsun? Kullanışlı mıdır, görüntüsü nasıl sence?

CELİL
23.Nisan.2014, 18:06
Gerçekten çok üzüldüm... Inanılmaz istediğim birşeydi tekerleği kalinlastirmak. Yani diyorsun ki yapabileceklerin aksesuarcilarda satilanlarla sınırlı... Peki siyah filmle kaplatma yani boyayı matlastirma işine nasıl bakıyorsun? Kullanışlı mıdır, görüntüsü nasıl sence?
plastik sprey boya çıktı isteğin renkde boyuyorsun istediğinde boyanın üzerinden sökebiliyorsun alttaki boyayı bozmuyor geçenlerde bir arkadaş yapmıştı resimleride koymuştu güzel duruyor konuyu bulursam linkini yapıştırırım 8)
Buldum :)
http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?t=8839&page=2

http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?t=8837&highlight=kaplama