PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düştüm Nazar Çıktı sanırım :)

Sogukdag
24.Nisan.2014, 11:54
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar abiler

Ben bugun saat 9 Sularında Yağmurun verdiği sebeple fren e basarken virajda düşüp sürüklendim sanırım pek bişe olmadı ufak tefek şeyler oldu mesela fren kolu yamuldu gibi
arka fren ayaklık kolu koptu ve ufak tefek şeyler oldu sanırım pek bilmiyorum vede ilk düşüşüm ama inanıyorumki nazar ı çıkarttım bugunde ali ustaya bakıma götürürken oldu kismet işte size sorum şu resimdeki boru cıktı yeni farkettim size sormak istedim nasıl bişe diye önemlimi nedir bu beni bilgilendirirseniz sevinirim Herkese Teşekkürler.. :)

http://imageshack.com/a/img841/4504/sv2c.jpg
http://imageshack.com/a/img836/8092/hi9k.jpg
http://imageshack.com/a/img835/6066/b5fb.jpg
http://imageshack.com/a/img835/3752/n434.jpg
http://imagizer.imageshack.us/a/img841/4504/sv2c.jpg

http://imagizer.imageshack.us/a/img835/3752/n434.jpg

Bahadır
24.Nisan.2014, 12:06
Allah beterinden korusun.O hortum benzin tahliye hortumu diye biliyorum

emcho
24.Nisan.2014, 12:08
geçmiş olsun.kendinde bir şey yoksa gerisi hallolur.bende depoyu sökerken görmüştüm.büyük bir ihtimalle depodan gelen hortumdur..

Ahmet Turan
24.Nisan.2014, 12:09
Çok geçmiş olsun, allah beterinden saklasın.

Sogukdag
24.Nisan.2014, 12:18
Amin arkadaşlar cok tesekkurler. Simdi bu seyi ben nasil halledicem hic olmassa ali ustaya kadar görürsün yeter simdilik.

UCANLAZ
24.Nisan.2014, 12:28
Geçmiş olsun dostum,Zorunlu kalmadıkça yağmurda motor kullanmamayı tercih ediyorum.Bazen insan yolda yakalanabiliyor maalesef.. nazar

CELİL
24.Nisan.2014, 12:33
Furkan çok geçmiş olsun sana birşey olmasın motor halledilir :(
O hortum boşta kalıyor depo tahliye hortumu aşağı sarkıt kalsın görülen arka fren ayağın kırılmış o şekilde gider bir sıkıntı yaşamazsın
Arkadaşlar yağmur yağdığında bizim makinaların lastikleri yeri hiç tutmaz çok dikkat edin

Levent
24.Nisan.2014, 12:52
Geçmiş olsun kardeşim. Maalesef ufacık bir su birikintisinde bile lastik kayarken yağmurda sürmek ciddi anlamda delilik. Zorunda kalmadıkça lütfen yağışlı havalarda motosiklet kullanmayalım.

Opie
24.Nisan.2014, 13:03
Geçmiş olsun , sizde birşey yok anladığım kadarıyla Allah daha buyugunden korusun :)

Ömer
24.Nisan.2014, 13:47
Geçmiş olsun...

Bülent
24.Nisan.2014, 14:10
Geçmiş olsun kardeşim. Maalesef ufacık bir su birikintisinde bile lastik kayarken yağmurda sürmek ciddi anlamda delilik. Zorunda kalmadıkça lütfen yağışlı havalarda motosiklet kullanmayalım.

Levent kardeşim çok güzel özetlemiş katılıyorum, çok geçmiş olsun kardeşim, nazar çıkmış sana bişey olmasın motor hallolur.

spue
24.Nisan.2014, 15:04
geçmiş olsun

HARDCORE
24.Nisan.2014, 15:24
:?: geçmiş olsun başka kazalar olmasın nazar

Sogukdag
24.Nisan.2014, 15:37
Çok Teşekkür ederim Hepinize arkadaşlar Gerçekten Sağolun ilginize Alakanıza.

Bende Çok Şükür bişe yok sadece ayakkabım parçalandı :) Allah Hepimizi Kazadan Beladan Korusun benim için bu cok iyibir Deneyim oldu :)

decimate
24.Nisan.2014, 15:39
gecmis olsun.

bedo
24.Nisan.2014, 21:07
hocam gecmıs olsun allah beterınden saklasın ......

Ali ÜNVERDİ
24.Nisan.2014, 21:36
Büyük geçmiş olsun arkadaşım son olsun inşallah

Erkan 28
24.Nisan.2014, 22:18
Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun nazarnazarnazar

ufuk
25.Mayıs.2014, 15:18
geçmiş olsun hocam..

Glt.Ozt
25.Mayıs.2014, 15:36
Çok gecmiş olsun Allah beterinden saklasın...

ukant
25.Mayıs.2014, 15:57
geçmiş olsun. her kaza bir ders oluyor bize kazalardan önce önlemimizi alıp başımıza daha büyük belalar açmamaya bakalım. zarar mala gelsin cana gelmesin yeter ki

Samet AKTEPE
29.Mayıs.2014, 17:54
Geçmiş olsun arkadaşım allah korusun herkesi. Benzer bir durum benim de başıma dün geldi. İzmir' in meşhur havası 30 derece sıcakken yağmur başladı aşırı şekilde. Virajda ışıklara 200 m kala sol önümdeki doblo biranda önüme ve hatta benim ön tekere çok yakın bir şekilde önüme geçmesiyle hafif bi ön arka fren kombinasyonu ile ön tekerin viraj sebebi ile kayması sonucu sağa yattım 10-20 m sürüklendim allahtan etraftaki arbaların altına girmedim ışığın kırmızı olması sebebiyle. Motor korumalarım oldugu için motorun gövdesine sarıldım sağ ayna kırıldı sağ egzoz ucu hafif yamuldu çizildi. Böyle insafsızca bir sürüş olamaz adam düştüğümü gördü bastı gitti umurunda değil allah onun başına da versin ne diyeyim.... ! :x

Bahadır
29.Mayıs.2014, 18:25
Amin amin.yapiyon bi hayvanlik bari in bi özür dile.sonra diyorlar türk insani duyarli:(

Samet AKTEPE
29.Mayıs.2014, 18:27
Ya inse bi baksa hadi onu da geçtim madem düşmeme sebep oldun aç camını kusura bakma de kaç ona da razıyım arkadaş
adamlar o aynaları neden takmış arabalara hiç kendi kendine soran olmuş mu iki tekere ölüm makinesi diyorlar yanlış...! trafikte katil çok ama biz bunlara inat çoğalacağız...

Sogukdag
29.Mayıs.2014, 18:30
samet kardeşim çok geçmiş olsun sanada. malesef ayı çok :(

Samet AKTEPE
29.Mayıs.2014, 19:25
samet kardeşim çok geçmiş olsun sanada. malesef ayı çok :(

eyvallah . motorun amortisörüne yuva yaptıracağım beyzbol sopası için önüme mi atladı yanaş yandan lap aynasını al aşağı :)

Bahadır
29.Mayıs.2014, 19:39
Ben katlanabilir jop dusunuyom daha pratik kolay taşınabilir demeci daha fazla:x

CELİL
30.Mayıs.2014, 00:43
Samet çok geçmiş olsun :(
Yollardaki can düşmalarını eğitmek ayıklamak mümkün değil malesef Allah bizi korusun :|

özgürr
30.Mayıs.2014, 02:46
Geçmiş olsun yağmurda sürüş güzeldir aslinda ama dogru lastikle :)

Tanju Mayda
30.Mayıs.2014, 05:36
Geçmiş olsun kardeşim, Allah beterinden saklasın

Samet AKTEPE
30.Mayıs.2014, 10:26
Teşekkür ederim abilerim arkadaşlarım cümlemizi korusun allah bu canilerden...

Zafer
30.Mayıs.2014, 12:23
Teşekkür ederim abilerim arkadaşlarım cümlemizi korusun allah bu canilerden...

kardeşim geçmiş olsun birkaç gün once benimde basıma geldi aynı olay bende 10-20 m suruklendım ama adam kaçamadı tabi rapor falan tutuk eksper geldi bakalım beklıyoruz eksperin raporuna göre degişecek parcalar var.

CELİL
30.Mayıs.2014, 12:33
kardeşim geçmiş olsun birkaç gün once benimde basıma geldi aynı olay bende 10-20 m suruklendım ama adam kaçamadı tabi rapor falan tutuk eksper geldi bakalım beklıyoruz eksperin raporuna göre degişecek parcalar var.
Zafer sanada çok geçmiş olsun Allahtan kötü bir durum olmadan atlattınız :(nazar

ukant
30.Mayıs.2014, 13:50
Ya inse bi baksa hadi onu da geçtim madem düşmeme sebep oldun aç camını kusura bakma de kaç ona da razıyım arkadaş
adamlar o aynaları neden takmış arabalara hiç kendi kendine soran olmuş mu iki tekere ölüm makinesi diyorlar yanlış...! trafikte katil çok ama biz bunlara inat çoğalacağız...

geçmiş olsun samet. ben de buna benzer bir şekilde düştüm. düşmeme sebep olan taksici gördü mü görmedi mi bilmiyorum ama bastı gitti. olayın sıcağıyla anlamamıştım ama meğer ayak başparmağım kırılmış. onun yüzünden günlerdir evde yatıyorum. daha beter bir şey de gelebilirdi başıma ama bu bile trafik korkusu yarattı bende. trafik konusunda ülkede ciddi önlemler alınması gerekiyor malesef. kimse farkında değil ama somadan daha beter bir tehlike ülkemizdeki trafik sorunları. eğitim şart!

Gökhan CoTToN
30.Mayıs.2014, 15:03
tüm kaza geçiren arkadaşlara çok geçmiş olsun, allah hepimizi duyarsız trafik canavarlarından korusun... :x

Samet AKTEPE
30.Mayıs.2014, 18:47
geçmiş olsun samet. ben de buna benzer bir şekilde düştüm. düşmeme sebep olan taksici gördü mü görmedi mi bilmiyorum ama bastı gitti. olayın sıcağıyla anlamamıştım ama meğer ayak başparmağım kırılmış. onun yüzünden günlerdir evde yatıyorum. daha beter bir şey de gelebilirdi başıma ama bu bile trafik korkusu yarattı bende. trafik konusunda ülkede ciddi önlemler alınması gerekiyor malesef. kimse farkında değil ama somadan daha beter bir tehlike ülkemizdeki trafik sorunları. eğitim şart!

Aynen bende de her virajda biri önüme atlayacak ya da ön teker kayacak korkusundan kurtulamıyorum