PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaşlar sizce bu spyder nasıl?

KnnTkn
16.Mayıs.2014, 22:53
Arkadaşlar merhaba bir arkadaşım benim motosikleti gördü ve spyder almaya karar verdi sizce bu motorsiklet nasıl tanıyan bilen var mı ? 3000 km 2013 model motosiklet Ankarada

Mobilden baglandığım için link koyamadım sevgili modaratörüm link eklerse sevinirim.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-acil-satilik-temiz-mootor-164274485/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

Bahadır
16.Mayıs.2014, 23:32
Led lambalar apaçi işi gibi olmuş.piyasasını fazla bilmediğimden fiyatına bişey diyemeyeceğim :)

KnnTkn
16.Mayıs.2014, 23:40
http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=164274485

Link bu arkadaşlar

CELİL
17.Mayıs.2014, 01:34
motor matsiyaha boyanmış boyanma sesbebi nedir kazası varmı bakmak lazım boyalı makinayı satmak zordur onun dışında düzgün güzel görünüyor model yaşı güzel fiyat normal 8)

hakankose
17.Mayıs.2014, 10:43
Merhaba arkadaşlar kenan hocam sayesinde Spyder ve bu site ile tanıştım linkteki motorla ilgileniyorum motorun boyası yok karbon kaplanmış ama yinede bi ali ustaya götürmek gerekir heralde
nazar

CELİL
17.Mayıs.2014, 11:08
Merhaba arkadaşlar kenan hocam sayesinde Spyder ve bu site ile tanıştım linkteki motorla ilgileniyorum motorun boyası yok karbon kaplanmış ama yinede bi ali ustaya götürmek gerekir heralde
nazar
Diğer başlıkta bahsettiğin makina buydu sanırım karbon kaplamanın altında bir sıkıntı olup olmadığına dikkat etmek gerek makinayı ali ustaya göstermek zor usta istanbulda makina Ankarada 8)

KnnTkn
17.Mayıs.2014, 22:18
Hakan hocam forumumuza hoşgeldin. Seni burada görmek güzel oldu

Sana temiz bir regal raptor bulacagız inşallah.
Bence daytonayada bir göz at . Bize ankaradan yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır.

Araştırmaya devam :)

gezeribo
20.Mayıs.2014, 13:43
Selam ; Ankara binicisi olarak önerim ışıl motor a bir sormanızda fayda olacağı inancındayım,keza neredeyse tüm Regal ler ışıl motordan satışa çıkıyor.Başka vilayet ten dahi gelmiş olsa mutlaka bir şekilde ışıl motoru ziyaret etmiştir,size en doğru öneriyi yapacakları düşüncesindeyim...