PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : spyder ımı satıyorum :(

CR0W
27.Mayıs.2014, 15:27
Arkadaşlar face sayfamızda belirtince burayı unutmuşum büyük heveslerle aldığım spyder 250 e-10 umu satıyorum sebebi ise her ne kadar tasarımını ve modelini sevsemde kullanım amacıma uymamaya başladı aktif bir dağcılık sporcusu olduğum için uzun sürelerle ayrı kalıyorum kendisinden ve gözüme Tenere 660z çarptı sahibiyle pazarlıklar sonucu yarıyarıya anlaşmış bulunmaktayım, motorum genelde garajda yattı 2013 ekim ayında almıştım şuan 1100 km de 1000 bakımı servis tarafından yapıltı yanında kaskı eldiveni sosis çantayı ve dizlikleride vericem kozmetik olarak tek sorunu sağ arka sinyalde garajın köpeği tarafından bırakılmış bir iki diş izi var alcak olan dilerse değiştiririm sıkıntı değil sahibindeki ilan şuan onay aşamasında onaylanınca linki koyucam burayada, forumdan almayı düşünen arkadaş forumdan olduğunu belirtirse ona göre konuşuruz zira bu forumun bana bayaa yardımı oldu

Nuri Kabak
0538 059 21 46

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-regal-raptor-spyder-250cc-e-10-1100km-2013-balansorlu-model-165599766/detay

Mehmet.m
27.Mayıs.2014, 17:57
vay be başkan.. benim forum'a üye olduğum yeni yeni motor alsammı acaba dediğim dönemde sen yeni almıştın makineyi. hatırlıyorum ilk resim falan diye konu da açmıştın yanılmıyorsam hatta eve ilk nasıl getirdiğini falan da anlatmıştın:| hayırlısı olsun inşallah.. erken olmuş ayrılık ama yapacak bişe yok:)

Glt.Ozt
28.Mayıs.2014, 00:20
Alanada satanada hayırlı uğurlu olsun bendede aynısı var çok tatlı ve güzel iyi vazgeçmiştin özlemeyesin :)

Tanju Mayda
28.Mayıs.2014, 00:44
Hayırlısı olsun kardeşim

Atıl
28.Mayıs.2014, 01:52
hayırlı satışlar, umarım değerini bilecek birine gider

CR0W
28.Mayıs.2014, 02:03
vay be başkan.. benim forum'a üye olduğum yeni yeni motor alsammı acaba dediğim dönemde sen yeni almıştın makineyi. hatırlıyorum ilk resim falan diye konu da açmıştın yanılmıyorsam hatta eve ilk nasıl getirdiğini falan da anlatmıştın:| hayırlısı olsun inşallah.. erken olmuş ayrılık ama yapacak bişe yok:)

aynen hocam hepsi hatırladığın gibi alırkende bayaa bir uğraşmıştım :D

motorumu özlememek mümkün değil ama arazi koşullarında yanımda olcak bir motora ihtiyacım var şuan biraz toparladıktan sonra sırf garajda durması için bile alırım spyder modelini tasarımı beni cezbeden ender motorlardan :) iyi dilekler için teşekkürler..

Mehmet.m
28.Mayıs.2014, 09:42
aynen hocam hepsi hatırladığın gibi alırkende bayaa bir uğraşmıştım :D

motorumu özlememek mümkün değil ama arazi koşullarında yanımda olcak bir motora ihtiyacım var şuan biraz toparladıktan sonra sırf garajda durması için bile alırım spyder modelini tasarımı beni cezbeden ender motorlardan :) iyi dilekler için teşekkürler..

Allah gönlüne göre versin hocam. İnşallah istediğin makineye kavuşursun:)

CR0W
05.Haziran.2014, 22:32
motorumu forum dışından motor aksesuarları (sele, çanta, çizme) yapan bi abimize satmış bulunuyorum arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler :)

CELİL
05.Haziran.2014, 22:56
motorumu forum dışından motor aksesuarları (sele, çanta, çizme) yapan bi abimize satmış bulunuyorum arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler :)

Sofistik alana satana hayırlısı olsun 8)

Tanju Mayda
06.Haziran.2014, 02:49
Nasıl da kıydın o spyder a yahu:)))
Her iki tarafa da hayırlı olsun

omer_cip23
06.Haziran.2014, 10:56
hayırlı olsun abi ama regalin tadını bikere aldın tarz bile değiştirsen yine bir regalle görücez seni ilerleyen zamanlarda :D