PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : garanti

tutugrul
28.Mayıs.2014, 15:04
Arkadaşlar tam 1 yıl önce aldığım motorumun hala 1 yıl garantisi var. dün ofise geldiğimde aksam eve gideceğim zaman motoru çalıştıramadım hiç vudurarak çalıştırmayı basardım. şimdi bu garanti kapsamına girermi ??

CELİL
28.Mayıs.2014, 15:15
Arkadaşlar tam 1 yıl önce aldığım motorumun hala 1 yıl garantisi var. dün ofise geldiğimde aksam eve gideceğim zaman motoru çalıştıramadım hiç vudurarak çalıştırmayı basardım. şimdi bu garanti kapsamına girermi ??

Tuğrul marş yavaş döndüğü için çalışmadıysa akú veya şarz ile ilgili olabilir servis soruna bakar garantiye girmesi gereken birşeyse garantiye girer kolay gelsin 8)

tutugrul
28.Mayıs.2014, 15:21
Tuğrul marş yavaş döndüğü için çalışmadıysa akú veya şarz ile ilgili olabilir servis soruna bakar garantiye girmesi gereken birşeyse garantiye girer kolay gelsin 8)

Abi selamlar

kontağı açtığım zaman far yanıyor sonra marşa bastığım zaman elektriği komple kesiyor

CELİL
28.Mayıs.2014, 16:08
Abi selamlar

kontağı açtığım zaman far yanıyor sonra marşa bastığım zaman elektriği komple kesiyor
Akü boşalmış yeterli voltaj kalmamış ondan öyle yapmıştır motoru çaĺıştırıp biraz yol yaparsan şarzda sorun yoksa akü dolar makina normale döner 8)

tutugrul
28.Mayıs.2014, 17:29
akü boşalmış yeterli voltaj kalmamış ondan öyle yapmıştır motoru çaĺıştırıp biraz yol yaparsan şarzda sorun yoksa akü dolar makina normale döner 8)

abi işten eve gidip geliyorum vurdurup çalıştırıp hiç şarj olmuyor :(

CELİL
28.Mayıs.2014, 17:39
abi işten eve gidip geliyorum vurdurup çalıştırıp hiç şarj olmuyor :(
o zaman akü şarz tutmuyor veya aküye voltaj gelmiyordur konjektör ve statörden voltaj geliyormu servise baktırmak lazım8)