PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir RR

Samet AKTEPE
30.Mayıs.2014, 10:31
İzmir den RR cı arkadaşlar forumda İstanbul başta olmak üzere Ankara Antalya hep ses getiriyor. Nere de bu İzmir li RR cılar uyanalımmmm..... :?::?:

Emrehan
30.Mayıs.2014, 10:38
Samet İzmir geçen sene gayet hareketliydi. Bu aralar ciddi bir durgunluk var. Ama tekrar bir patlama olacağına inanıyoruz. :cheesy:

CELİL
30.Mayıs.2014, 10:57
Hep Eralp 'ın yüzünden İzmir tıp'a okumaya gitti izmir sustu :mrgreen:

Samet AKTEPE
30.Mayıs.2014, 11:57
Abi evli ve çocuklu olmasam kapı kapı gezer RR cı toplar istanbul u fetih e gelirdik :P Düşünsenize abi türkiyedeki tüm RR ların hepsi bir arada :?

Tanju Mayda
31.Mayıs.2014, 04:38
Abi evli ve çocuklu olmasam kapı kapı gezer RR cı toplar istanbul u fetih e gelirdik :P Düşünsenize abi türkiyedeki tüm RR ların hepsi bir arada :?

Türkiye'de değil dünyada olay olur.Tony Pag bile katılmazsa ...............

:))))))))))

Anarchy
04.Haziran.2014, 12:01
+1 Burdayız :))

İzmir rrciler ara ara görüyorum. Karıyakada yaşıyorum. İş yerim menderes'de çevre yolu kullanıyorum hergün bir iki denk geldim ama 120-130 seyrederken selamlaşmak zor oluyor :))

Bir organizasyon yakışır aslında.

sargin
11.Haziran.2014, 01:21
+1 de menemen'den :)

Samet AKTEPE
15.Ağustos.2014, 13:47
Arkadaşlar bi sayım yapalım mı İzmir de kaç kişiyiz ?

1 - SametSevim ( samet )

Forgotten
15.Ağustos.2014, 18:58
1 - SametSevim ( samet )
2 - Forgotten (Anıl)

Samet AKTEPE
18.Ağustos.2014, 14:53
Arkadaşlar bu kadarcık mıyız vallahi utanıyorum koca İzmir ama RR cı sayısına bakın

Anarchy
18.Ağustos.2014, 15:01
Arkadaşlar bu kadarcık mıyız vallahi utanıyorum koca İzmir ama RR cı sayısına bakın

Bi konu daha var açık.

Ordan da epey konuşuldu bir tek bostanlı starbukcs'da çalışan bir biraderimiz var onunla görüşebildim ben...

Samet AKTEPE
18.Ağustos.2014, 15:06
o zaman

1 - SametSevim ( samet )
2 - Forgotten (Anıl)
3 - Anarchy

diyebilir miyiz ?

özgürr
18.Ağustos.2014, 15:58
o zaman

1 - SametSevim ( samet )
2 - Forgotten (Anıl)
3 - Anarchy

diyebilir miyiz ?

Bence bi buluşma organize edin gerisi gelir izmirde daha fazla RR ci olmasi lazim :)

Samet AKTEPE
18.Ağustos.2014, 16:01
tek temennim o da buradan bi toparlanabilirsek buluşmak bence daha kolay olur ki biz daha burada birbirimizi bulamıyoruz :):p

özgürr
18.Ağustos.2014, 16:10
tek temennim o da buradan bi toparlanabilirsek buluşmak bence daha kolay olur ki biz daha burada birbirimizi bulamıyoruz :):p

Umarım bir araya gelebilirsiniz :)

Forgotten
18.Ağustos.2014, 19:09
bostanlı starbucks'taki eleman spyderlı mı? cuma akşamı motoru kaldırımda duruyordu galiba... önceki haftasonu kahve içmeye motorla da gittim ama çalışmadığı güne denk geldim heralde :D

Anarchy
19.Ağustos.2014, 12:54
bostanlı starbucks'taki eleman spyderlı mı? cuma akşamı motoru kaldırımda duruyordu galiba... önceki haftasonu kahve içmeye motorla da gittim ama çalışmadığı güne denk geldim heralde :D

Aynen kardeşim Spyder var ben 2 kez gittim. Sık giderim bostanlı starbucks'a ama 2 kez denk geldik çok hoş sohbet bi kardeşimiz.

Abi aleni telefon alışverişine girmekten başka yol yok gibiii. :) Ozan Can DOĞAN 05553780961 haberleşelim ağalar paşalar....

Barisinal
22.Ağustos.2014, 21:02
1 - SametSevim ( samet )
2 - Forgotten (Anıl)
3 - Anarchy
4 - Zarbazen (Barış)
5 - Sato (Murat)

Diyelim... Ben ve elindeki motorunu satıp 0 spyder alan ana ayrı baba ayrı oz kardesim de var ;)

Barisinal
22.Ağustos.2014, 21:03
Aynen kardeşim Spyder var ben 2 kez gittim. Sık giderim bostanlı starbucks'a ama 2 kez denk geldik çok hoş sohbet bi kardeşimiz.

Abi aleni telefon alışverişine girmekten başka yol yok gibiii. :) Ozan Can DOĞAN 05553780961 haberleşelim ağalar paşalar....

Evvett Bostanlı starbucks daki eleman benim ;) Herkezi beklerim Ozan can kardesimiz madem bi furya baslattı yazın o zaman 0543 319 19 88

Samet AKTEPE
23.Ağustos.2014, 10:02
vayyy ben yokken çoğalmışız :) Samet (553) 392 57 31

guento
31.Ağustos.2014, 00:04
Konusu değil ama..
İzmir de motoru götürebileceğimiz bir servis var mı?

Motorland sayfasından servislere baktığımda İzmirde 3 adres var görünüyor.
Bir tanesi haciz gelmiş; kapattı (Yedek parça getircem diye paramı aldı kaçtı..)
Bir diğeri bayiliği ve regal servisini bırakıyorum dedi.
Bir diğeri de "yedek parçacı" diyor; ama regal parçası sattığı falan yok...

Yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

CELİL
31.Ağustos.2014, 23:45
Konusu değil ama..
İzmir de motoru götürebileceğimiz bir servis var mı?

Motorland sayfasından servislere baktığımda İzmirde 3 adres var görünüyor.
Bir tanesi haciz gelmiş; kapattı (Yedek parça getircem diye paramı aldı kaçtı..)
Bir diğeri bayiliği ve regal servisini bırakıyorum dedi.
Bir diğeri de "yedek parçacı" diyor; ama regal parçası sattığı falan yok...

Yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.
Enes en doğru bilğiyi RR distribütörü Emre ltd den alabilirsin (0212 6562656)
telefon aç izmir bölge satış sorumlusuyla görüş güncel servis bilğisini versinler ve paranı kapan bayiyi söyle zararını karşılasınlar 8)

Emre.A
01.Eylül.2014, 12:28
Arkadaşlar ben manisadayım izmir buluşması alsancak konak vs ulaşıma uygun yerlerde olursa bende gelmek istiyorum. Motorum yok :) spyder 350 almak istiyorum sizlerin motorları görüp yorumlarınızı almak itiyorum. Motor hakkında iyide söyleyen var kötüde söyleyen. Beraber bi çay kahve içer biraz sohbet ederiz diyorum. 0507 460 89 88

Burakkagan
04.Eylül.2014, 01:28
Merhaba arkadaşlar ben burak izmirde oturuyorum. 1-2 ay icinde daytona dd 250e -6c beyaz renk almak niyetindeyim. Fakat ilk motorum olucak o yüzden izmirde hangi servis yada usta regal konusunda iyidir bilmiyorum ? Cunku dedigim gibi acemiyim ve iyi bir ustaya gostermek istiyorum. Alirken nelere dikkat etmeliyim ?
Izmirde bahsettigim motora sahip olan varsa bulusmayi cok isterim. 0506 923 30 82 numaram.
Simdiden teşekkürler

CELİL
04.Eylül.2014, 01:52
Merhaba Burak aramıza hoş geldin :)
2. inciel makina alırken bütçenin yettiği kadar düşük km li yüksek modelli makinayı almaya çalış kazası boyanmış bir yeri olmamasına motorun herhangi bir yerinden yağ kaçırmamasına dikkat et beğendiğin bir makina olursa en sağlamı iyi bir ustaya göstermek
servis konusunda bölgedeki servisleri tanımıyorum bölgeden arkadaşlarda araştırıyorlardı yardımcı olacaklardır
İnşallah kısa sürede gönlündeki makinaya kavuşursun 8)