PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : braket arıyorum

Bülent
05.Haziran.2014, 10:32
Kardeşler,abiler, vites kütüğünün altındaki üçgen braketim kırıldı,kaynattırdım çokda sağlam fakat ben genede değiştirmek istiyorum. Elinde bu parçayı komple alıpda eskisinin braket kısmı sağlam olan varsa bedeli mukabilinde almak isterim. (Model daytona). Ankarada sordum kütük komple satılıyo, bulamassam son çare yenisini alıcam.http://i.hizliresim.com/glDQ7N.jpg (http://hizliresim.com/glDQ7N)

Bülent
05.Haziran.2014, 16:53
Bi kişide bi cevap yazsaydı bulunabilir veya bulunamaz diye:?:

06-SPYDER CUSTOMS
05.Haziran.2014, 17:08
Bi kişide bi cevap yazsaydı bulunabilir veya bulunamaz diye:?:

Kim yazmıomuş sana cewap abimmm
Abi baret ;) olayı hassas bi konu olup,derinden
İncelenip,sık dokunulması gereken bi konu.
Bu yolda sana başarılar dilerim.
Kazann mübarek olsun:cheesy:

Opie
05.Haziran.2014, 17:14
Saygilar reis senin aradigin bizim aradigimizdir .

sercan.m
05.Haziran.2014, 17:17
gecikmiş cevap için ozur diliyorum.Abi genelde değiştirenler komple değiştiriyor tek bulman çok zor vakit kaybına yazık komplesini değiştir için rahat olsun

Bülent
05.Haziran.2014, 17:23
Kim yazmıomuş sana cewap abimmm
Abi baret ;) olayı hassas bi konu olup,derinden
İncelenip,sık dokunulması gereken bi konu.
Bu yolda sana başarılar dilerim.
Kazann mübarek olsun:cheesy:

baret değil BRACET :)

serkangungor
05.Haziran.2014, 17:24
Abi yakından inlememiştim, fotoda gördüm şu an, işçilik süpermiş bence elleme :)

06-SPYDER CUSTOMS
05.Haziran.2014, 17:24
baret değil BRACET :)

Biliommm :x:cheesy:
Sende abi allaaaa alaaaaaa:x

Emrehan
05.Haziran.2014, 17:45
Abi bankadan fotoları göremiyorum da; 6'lık sacdan falan kestirip yapabileceğimiz bir şey mi acaba?

Bülent
05.Haziran.2014, 18:13
Abi bankadan fotoları göremiyorum da; 6'lık sacdan falan kestirip yapabileceğimiz bir şey mi acaba?

Abi o parça alm. sanırım çünkü argon kaynağı yapıldı ama arkasında bi havşa var onu tam açamadıkları için pedel oynuyor. Bende öyle yamalı pek sevmiyorum varsa diye forma yazdım belki yenisini alıpta elinde eskisi kalan varmı diye bakınıyorum forma yinede teşekkürler

Tanju Mayda
06.Haziran.2014, 03:01
Elimde olsaydı seve seve cargoya verirdim.Sana sadece cargo ücreti ödemek düşerdi.

A. Emre GÜVEN
06.Haziran.2014, 07:32
gorunus olarak sikintisi yok abi. pedali onden veya arkadan kaynatsak oraya sabitlenir mi?

Bülent
06.Haziran.2014, 08:26
Elimde olsaydı seve seve cargoya verirdim.Sana sadece cargo ücreti ödemek düşerdi.
Teşekkurler Tanju bey,samimiyetinize inanıyorum

Bülent
06.Haziran.2014, 08:28
gorunus olarak sikintisi yok abi. pedali onden veya arkadan kaynatsak oraya sabitlenir mi?
Bak kaynatma olayı hiç aklıma gelmemişti,dediğin gibi ayak basamağını kütüğe sabitletebiliriz