PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SPYDERım için elcik takmak

yeşilkurt
23.Haziran.2014, 21:49
Hayırlı akşamlar spyder ıcın yenı elcık aldım motorda yenı alındı orjınal olanı begenmedım degiştirmek istıyorum ama rr servisindemı degiştireyim yoksa normal motorsıklet tamırcısınde degiştirsem sorun olurmu eger kolaysa takması kendımde takabilirmiym sımdıden saolun

Linos
25.Haziran.2014, 15:05
Eğer uygun ölçüyü bulabilirsen kendin de çevirerek çıkartıp, yine aynı şekilde takabilirsin.

Glt.Ozt
27.Haziran.2014, 00:54
Hayırlı akşamlar spyder ıcın yenı elcık aldım motorda yenı alındı orjınal olanı begenmedım degiştirmek istıyorum ama rr servisindemı degiştireyim yoksa normal motorsıklet tamırcısınde degiştirsem sorun olurmu eger kolaysa takması kendımde takabilirmiym sımdıden saolun

kendin değiştirabilirsin birtane yıldız tornavida işini görür elciklerin boyutu uymayabilir sol taraf tam oturur ama sağ taraf biraz kasabilir onun içinde eğer aldığın elcik plastik türü ise ucundan biraz alırısn yok metal falansa topuzu çıkartır öyle takarsın yada basit bir ustaya götürsen oda yapar kazasız sürüşler :)

yeşilkurt
27.Haziran.2014, 12:05
En iyisi ustaya takdırayım motor yenı kendım annamadan zarar verebilirim sonra yazık olur motora cvplarınız ıcın tesekkur ederım:)