PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karabük'te motorsiklet kullanılır mı ?

sargin
16.Temmuz.2014, 23:42
merhaba abilerim.. izmirdeyim ve bu sene okumaya karabüke gideceğim..iklim koşulları malum..eylül ekim kasım mart nisan mayıs haziran gibi motorsikleti oraya götürmeyi düşünüyorum ? söylediğim aylarda iklim nasıl olur..çok dağlık mıdır değil midir hiç bir bilgim yok aydınlatan olursa memnun olurun

Tanju Mayda
17.Temmuz.2014, 01:32
4 yıldan bu yana yılın her ayında motor kullanıyorum.Yeterki yerde kar-buz olmasın.Eğer kıyafet donanımın iyi ise sen de kullanabilirsin.YAzdığın aylar malum, Türkiye'nin her yerinde soğuk, yağmurlu ve bazen kar olan aylar.

özgürr
17.Temmuz.2014, 01:37
mevsimini bilemem ama kardeşim karabük, bartın bu civarlarda motorcuları severler :D uzun yolda tecrübe ettim insanları gayet güzel insanlar :D

Doğan BARLAK
17.Temmuz.2014, 01:50
Karabükten daha geçen sene mezun olan bir arkadaşım var istersen onunla irtibata geçmene yardimci olabilirim ama şimdiden söyleyeceğim biraz fazla konuşur başını ağrıtır :)

BohemAmca
17.Temmuz.2014, 01:59
merhaba abilerim.. izmirdeyim ve bu sene okumaya karabüke gideceğim..iklim koşulları malum..eylül ekim kasım mart nisan mayıs haziran gibi motorsikleti oraya götürmeyi düşünüyorum ? söylediğim aylarda iklim nasıl olur..çok dağlık mıdır değil midir hiç bir bilgim yok aydınlatan olursa memnun olurun

Dostum işim gereği sürekli oralara gidip geliyorum. Şimdi ben motor hakkında bilgi veremem ama sana yolları hakkında bilgi verebilirim. Gördüğüm kadarıyla şehir içinde çok fazla trafiği olan bir yer değil malum iş giriş ve çıkış saatleri dışında sakin bir yer. Onun dışında biraz gezeyim etrafı diyecek olduğunda çok güzel yerleri var özellikle İstanbula doğru seyahat edersen ve sabahtan yola çıkarsan kastamonu tarafından geçmeyi dene gidiş geliş 2 şerit çok güzel bir yoldan geçiyorsun seyri sefer oluyor sanada. Bence götür motorunu :cheesy:nazar Kazasız belasız yolculuklar.

sargin
17.Temmuz.2014, 22:58
hepinize tek tek teşekkür ederim değerli dostlarım...cesaret verdiniz bana kışın da motorsikletimden ayrılmıyorum ve karabüke götürüyorum :lol: