PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daytona 2014

nickziki
17.Temmuz.2014, 15:05
Merhaba Arkadaşlar,

Beyaz RR Daytona 350 ile ilgileniyorum. Kısmetse ikinci el veya yeni bir tane almak istiyorum ama kafam karışmış durumda. Bayadır sitelerden ve sahibinden de takip ediyorum. Anladığım kadarıyla RRları Emre Motor getiriyor Türkiye'ye sadece. Benim beğendiğim kasa beyaz rengi 2011 yılından itibaren var ve son zaman kadar 2012-2013-2014 tek tük görmüştüm o da trafiğe çıkışıdır diye ciddiye almamıştım. Şimdi artık Emre'de veya Hüner'de de görüyorum 2014 modelleri. Belirgin bir farkları var mı eski modellerden acaba ?

Birde kasalarda fark gözükmese de gidonlarda, koltuklarda fln ufak tefek değişiklik olan forogtaflar görüyorum. Benim başından beri kafamda olan model şu

https://dl.dropboxusercontent.com/u/45660779/Daytona%20350.JPG

sıfır böyle bulamayacağıma eminim ama sonradan kendim yaparım diye umud ediyorum. Bilemiyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış düşünüyorum tabi. Bu parçaları Türkiye'de bulmam mümkün olur mu ?

Fiyat konusunda da farklı sıfır fiyatlar var. hangisinin gerçek olduğuna emin olamıyor insan. Forumda bir arkadaş Ankaraydı sanırım 9bin küsür üzerinden pazarlık edip sıfır almış diye aklımda kaldı yanlış hatırlamıyorsam 350 daytona için. ama emrede 11.150 gözüküyor. Bir bşka yerde 11.500. Tabiki fark olacaktır ufak tefek ama 9bin neresi 11bin neresi :)

Çok binmek istiyorum bi daytonaya ama kılım işte :) beni biraz aydınlatacak ve bu kargaşadan kurtaracak biri çıkar mı acaba ? En başta bu uzun yazıyı okuyacak kadar sabırlı biri :)

Doğan BARLAK
17.Temmuz.2014, 15:15
Merhaba Arkadaşlar,

Beyaz RR Daytona 350 ile ilgileniyorum. Kısmetse ikinci el veya yeni bir tane almak istiyorum ama kafam karışmış durumda. Bayadır sitelerden ve sahibinden de takip ediyorum. Anladığım kadarıyla RRları Emre Motor getiriyor Türkiye'ye sadece. Benim beğendiğim kasa beyaz rengi 2011 yılından itibaren var ve son zaman kadar 2012-2013-2014 tek tük görmüştüm o da trafiğe çıkışıdır diye ciddiye almamıştım. Şimdi artık Emre'de veya Hüner'de de görüyorum 2014 modelleri. Belirgin bir farkları var mı eski modellerden acaba ?

Birde kasalarda fark gözükmese de gidonlarda, koltuklarda fln ufak tefek değişiklik olan forogtaflar görüyorum. Benim başından beri kafamda olan model şu

https://dl.dropboxusercontent.com/u/45660779/Daytona%20350.JPG

sıfır böyle bulamayacağıma eminim ama sonradan kendim yaparım diye umud ediyorum. Bilemiyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış düşünüyorum tabi. Bu parçaları Türkiye'de bulmam mümkün olur mu ?

Fiyat konusunda da farklı sıfır fiyatlar var. hangisinin gerçek olduğuna emin olamıyor insan. Forumda bir arkadaş Ankaraydı sanırım 9bin küsür üzerinden pazarlık edip sıfır almış diye aklımda kaldı yanlış hatırlamıyorsam 350 daytona için. ama emrede 11.150 gözüküyor. Bir bşka yerde 11.500. Tabiki fark olacaktır ufak tefek ama 9bin neresi 11bin neresi :)

Çok binmek istiyorum bi daytonaya ama kılım işte :) beni biraz aydınlatacak ve bu kargaşadan kurtaracak biri çıkar mı acaba ? En başta bu uzun yazıyı okuyacak kadar sabırlı biri :)

Öncelikle benimde motorum yok belirteyim bende niyetindeyim motoru almak için paneldeki motosikletcimi kullanmamızı tavsiye ediyor Celil abi girdiğinde siteye fiyat farkını görüceksin yalnız motosikletcimde modeller 2011 veya 2012 ama bu modellerde balansör olduğu için sıkıntı oluşturcağını sanmıyorum ordan standrt bir daytona alsan bu hale dönüştürebilirsin Türkiyede bulabilirsin parçalarını yardımcı olabildiysem ne mutlu inşallah hemen kavuşursun gönlündeki makineye :)
Tecrübeli abilerimiz daha detaylı yardımcı olacaklardır :)

Bahadır
17.Temmuz.2014, 15:57
Bu resimdeki daytonanın normallerden tek farkı selenin tek kişilik olması ve ön süspansiyonlarının altın sarısı olması.Sele işi kolay.Tek kişilik olanları satılıyor.Çok pahalı birşey değil.Boya işinide 60 liraya plasti dip boyalar var.Biraz işçilikle onuda halledersin.Beğenmezsen boyayı soyarak çıkarabiliyorsun.Zarar vermiyor.
Hayırlısı olsun...8)

nickziki
17.Temmuz.2014, 16:02
Bu resimdeki daytonanın normallerden tek farkı selenin tek kişilik olması ve ön süspansiyonlarının altın sarısı olması.Sele işi kolay.Tek kişilik olanları satılıyor.Çok pahalı birşey değil.Boya işinide 60 liraya plasti dip boyalar var.Biraz işçilikle onuda halledersin.Beğenmezsen boyayı soyarak çıkarabiliyorsun.Zarar vermiyor.
Hayırlısı olsun...8)

teşekkürler. Gidonda farklı. bu tarz gidonların özel bir adı var mı ?

sele iki kişilikte olur aslında ama sırt dayamasını istemiyorum. gerekirse takarım tabi o ayrı :)

sercan.m
17.Temmuz.2014, 17:12
böyle bir daytona turkiyede satılmıyor

2014 daytonaların süspansiyonlar parlak krom renginde
siyahlarında beyazlarında kapakları krom mat siyah 2013 ve öncesinde var.
%90 yarım çaylak gidon bayilere giderseniz inceleyebilirsiniz

2014 için Aklıma gelen farklılıklar bunlar

sercan.m
17.Temmuz.2014, 17:25
Siyah 2014 daytona görmek istersen aşağıdaki linkteki posttu incele lütfen
:oky:

http://www.regalraptor.net/forums/showpost.php?p=161145&postcount=14

CELİL
17.Temmuz.2014, 17:42
Murat arkadaşlar yardımcı olmuş toparlarsak
fiyat farkı bayinin liste üzerinden yaptığı iskontoya göre değişiyor emre motor bayisini korumak adına iskonta yapmadan liste fiyatından satış yapıyor yukarıda linki olan bizim site sponsorumuz motosikletcim en uygun fiyatı veriyor şehir dışınada gönderimi var
modeller arasında hiç fark yok sadece firma her partide değişiklik olsun diye renk ve gidon farklılıkları yaparak getiryor orjinali iki kişilik sele ve sisibar (yolcu yaslanma sırtlığı)ile gelir istersen sisbar ı 4 vidası ile sökersin seleyi tekli yapmak istersen veya gidonu diğer model istersen servislerden temin edebilirsin satılıyor
ön maşa birkaç tane sarı olarak geldi diğerleri krom ve siyah renklidir sana kolay gelsin inşallah kısa zamanda gönlündeki makinaya kavuşursun 8)

nickziki
18.Temmuz.2014, 10:56
Teşekkürler,

Benimde düşüncem zaten sonradan parça değişikliği ve boyatma idi ön çatalı. Yurtdışından da getirtirim bir şekilde işim gereği çok çıkıyorum ve bilgim var gitmesem de getirtebilirim. Asıl öğrenmek istediğim yeni modellerde makyaj dışında bir değişiklik olup olmadığıydı ki yokmuş :) Şimdi iyi bi ikinci el bulmaya kalıyor iş. Beyaz rengide altın gibi bunların :)