PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tavsıye

alicantrzz
31.Temmuz.2014, 23:48
arkadaslar merhaba uzun zamandır motor halımı sonunda gerceklestırebılecegımın mutluluguyla yazıyorum.aklımda ıkı motor modelı var
1.kuba superlıght 150lılık (2. el)
2.regal raptor dd150e ( 0 )
sızce hangı tercıh benı daha mutlu eder. Öğrenciyim hayatım boyuncu hızı çok sevmedim hızlı bır model onermenıze gerek yok :D aralara derelere gırmeyı sevmem motorla.
Şimdiden teşekkürler

Bahadır
01.Ağustos.2014, 00:22
arkadaslar merhaba uzun zamandır motor halımı sonunda gerceklestırebılecegımın mutluluguyla yazıyorum.aklımda ıkı motor modelı var
sızce hangı tercıh benı daha mutlu eder. Öğrenciyim hayatım boyuncu hızı çok sevmedim hızlı bır model onermenıze gerek yok :D aralara derelere gırmeyı sevmem motorla.
Şimdiden teşekkürler

bende ilk motorumu alacağım zaman ikisi arasında kalmıştım.Her iki motoruda kullananlar regali tavsiye etti.Pişman değilim çok şükür...

CELİL
01.Ağustos.2014, 01:16
Merhaba Alican aramıza hoş geldin :)
Ben RR 150 cc al kafan rahat etsin derim 8)
inşallah kısa sürede göndeki makinayı alır keyfini sürersin 8)

Tanju Mayda
01.Ağustos.2014, 03:25
Tabii ki RR 150.
Şu anda kullandığım makina.
Sorunsuz, çekişi mükemmel ötesi, yakıtı az.

cagtili
02.Ağustos.2014, 10:13
Şimdiden teşekkürler

bende aynı kaygı içinde idim ilk motorumu alır iken üstelik kuba nın da sıfırına bakıyordum ve sonunda gittim raptor aldım şekli yeter be diyerek şimdi çok memnunum hele ki bin km bakımını da yapıtırdım ki maşallah yağ gibi kayıyor şimdi nazar :)

birde önceden motor kullandın mı anlıyor musun az çok bilmem ama sıfır aldığın zaman senin öz evladın gibi olur ilk sesini ilk yürüyüşünü ilk bakımını hep sen görürsün ve ikinizde birbirinizi daha çok seversiniz :cheesy:

alicantrzz
02.Ağustos.2014, 20:16
Bilgisini paylasan herkese cok teşekkür ederim.allah kismet ederse ilk motorum olucak

Glt.Ozt
02.Ağustos.2014, 21:02
Regal Raptor 150 derim tabiki :)