PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : soru

dehabozkan
11.Ağustos.2014, 21:14
herkese merhaba yaklasık bir hafta önce motorumu depoya koydum depoya koymadan önce uzun yoldan gelmıstım bugun motorumu yıkamak ıcın cıkartmaya gttım ama motorum calısmadı herseyıne baktım benzıne akü zaten var ısıklar yanıyor sag elcıgın yanındakı enerjı butonu da tamam jıkle tamam ayaklık kalkık vazıyette bosta ama calısmadı sorun neden olablır yardım edın lutfen tamırcı uzakta ve gttıgımde bılerek yada tahmın ederek gıtmek ıstıyorum :?

CELİL
11.Ağustos.2014, 21:59
herkese merhaba yaklasık bir hafta önce motorumu depoya koydum depoya koymadan önce uzun yoldan gelmıstım bugun motorumu yıkamak ıcın cıkartmaya gttım ama motorum calısmadı herseyıne baktım benzıne akü zaten var ısıklar yanıyor sag elcıgın yanındakı enerjı butonu da tamam jıkle tamam ayaklık kalkık vazıyette bosta ama calısmadı sorun neden olablır yardım edın lutfen tamırcı uzakta ve gttıgımde bılerek yada tahmın ederek gıtmek ıstıyorum :?
Marş zayıf dönüyorsa akü zayıftır çalışmaz ama akü marşı kuvvetli döndürüyorsa bujileri sök temizle hatta yedek buji varsa onları tak dene bujilerde sorun olabilir kolay gelsin 8)

anilsedali
11.Ağustos.2014, 22:25
Akü azaldıysa tavsiyem boştayken yokuş aşağı çalıştırman.
ya da bazı arkadaşların tezgahları oluyor. Tekeri el yordamıyla birkaç dakika döndürüp aküyü biraz şarj edebilirsin.
Kolay gelsin