PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tavsiyenize ihtiyacım var.

fsariduman
16.Ağustos.2014, 12:05
merhabalar. kazasız sürüşler dilerim. benim aklımda yeni almak istediğim Regal raptor 350 spyder var. bu motora tutuldum. sıfır veya yeni 2.el alıcam. ankaradan kayseriye yol yapmak istiyorum.. Aklıma takılan bi kaç soru var, tecrübesi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

1. Bu motorlarda, 250 ile 350 arasında görüntü farkı yok deniliyor, kötü niyetli satıcılardan kazık yememek için motorun 350cc lik syder olduğunu nasıl anlarım. yani benim bildiğim sadece etiket var gibi başka bi yerinde motor cc si yazıyor mu? 350 lik diye 250 lik almayalım.

2. Benim gördüğün en uygun İstanbulda var. 9800tl kargo hariç ve 10500 kargo dahil var.. ankara'da veya kayseri de bu fiyata yakın uygun satış yapan yer varmı?.

3. Kargo ile getirtsek sakıncası olur mu? veya internet üzerinden alınabilir mi?

4. En son modellerinden kullanıpta büyük sıkıntı yaşayan varmı? kronik sıkıntısı varmı?

5. Ankara da ve Kayseri de regal in güzel sağlam servisi varmı?

teşekkür ederim

Doğan BARLAK
16.Ağustos.2014, 12:13
Celil abi yardımcı olacaktır kendisindede 350 spyder var ancak kronik bir sorunu olmadığı bilinmekte panelde yukarıda motosikletcim forumunda sponsoru en uygun fiyatlar onda var ve kargo yapıyor bi sıkıntı çıkmıyor diye biliyorum genede Celil abi daha derin aydınlatır saygılar :)

Bahadır
17.Ağustos.2014, 02:54
merhabalar. kazasız sürüşler dilerim. benim aklımda yeni almak istediğim Regal raptor 350 spyder var. bu motora tutuldum. sıfır veya yeni 2.el alıcam. ankaradan kayseriye yol yapmak istiyorum.. Aklıma takılan bi kaç soru var, tecrübesi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

1. Bu motorlarda, 250 ile 350 arasında görüntü farkı yok deniliyor, kötü niyetli satıcılardan kazık yememek için motorun 350cc lik syder olduğunu nasıl anlarım. yani benim bildiğim sadece etiket var gibi başka bi yerinde motor cc si yazıyor mu? 350 lik diye 250 lik almayalım.

2. Benim gördüğün en uygun İstanbulda var. 9800tl kargo hariç ve 10500 kargo dahil var.. ankara'da veya kayseri de bu fiyata yakın uygun satış yapan yer varmı?.

3. Kargo ile getirtsek sakıncası olur mu? veya internet üzerinden alınabilir mi?

4. En son modellerinden kullanıpta büyük sıkıntı yaşayan varmı? kronik sıkıntısı varmı?

5. Ankara da ve Kayseri de regal in güzel sağlam servisi varmı?

teşekkür ederim

Şimdiden hayırlı olsun.8)

1.Ruhsatta yazar kaç cc olduğu
2.Büyük ihtimalle en uygun fiyatı motosikletçim verir.Yukarıda linki var.
3.Bu konuda pek bilgim yok.
4.1000 de 1 sıkıntı çıkar.Onun dışında sorun çıkaran bir marka değil.Diğer çin malları ile kıyaslanmamalı.
5.Servis konularına orada yaşayan arkadaşlar abiler konuyu görünce yardımcı olurlar.

KnnTkn
17.Ağustos.2014, 11:14
Kayseri de satış ve servis konusunda resmi servisi ve bayisi Haca motor var gidip servisi görebilir ,motosikletler için fiyat alabilirsiniz