PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorumun siparişini verdim pazartesi geliyo aranıza katılıyorum

RRrider
26.Eylül.2014, 00:42
Öncelikle merhaba herkeze arkadaşlar chopper sevdadır bence elimde nakit para olmadığı için rr daytona 350 alamadım açıkçası evkurdan ghost 350 aldım motor zaten aynı her yönüyle sizinde bildiğiniz gibi tavsiyede bulunacak olanlar varsa beklerim aranıza katılmak gururdur kabul ederseniz tabii..

atillaharun
26.Eylül.2014, 00:47
Hayırlı olsun kardeşim allah kaza bela vermesin inşallah.. temiz baktığın sürece en kötü motor bile iyidir yeter ki ona bak eksiklerini gider. Hayırlı surusler sana

RRrider
26.Eylül.2014, 00:52
Hayırlı olsun kardeşim allah kaza bela vermesin inşallah.. temiz baktığın sürece en kötü motor bile iyidir yeter ki ona bak eksiklerini gider. Hayırlı surusler sana

teşekkür ederim kardeşim :)

özgürr
26.Eylül.2014, 01:14
Merhaba yasin aramiza hoşgeldin :) marka önemli değil asya, regal, yamaha vs. Forum sadece regale özel değil sadece cruiser model olması yeterli :)

CELİL
26.Eylül.2014, 01:15
Merhaba Yasin aramıza hoş geldin :)
Yeni motorun hayırlı olsun Allah kazasız belasız keyifle sürmeyi nasip etsin nazar

CoMProG
26.Eylül.2014, 02:54
Merhaba Yasin aramıza hoşgeldin :) Kazasız Belasız sürüşler. Yeni yaşam tarzın hayırlı olsun nazar 8)

Bahadır
26.Eylül.2014, 10:53
Hoşgeldin.Allah kaza bela vermesin.RR bizi üzmedi.Üzmezde inş. Asyada üzmesin seni8)

RRrider
26.Eylül.2014, 11:37
Teşekkür ederim arkadaşlar bukadar sıcak bi karşılama göstermeniz çok hoş 8)

ibanez_one
26.Eylül.2014, 11:55
Hoşgeldin Yasin...Hayırlı Uğurlu Olsun...Allah Kaza Bela Vermesin...Tekerin Düz Bassın...Farın Ve Yolun Hep Açık Olsun nazarnazarnazar8)8)8)8)

RRrider
26.Eylül.2014, 12:00
Hoşgeldin Yasin...Hayırlı Uğurlu Olsun...Allah Kaza Bela Vermesin...Tekerin Düz Bassın...Farın Ve Yolun Hep Açık Olsun nazarnazarnazar8)8)8)8)

teşekkür ederim kardeşim sağol allah hiçbirimize değil kaza çizik bile vermesin :)

dragendo
26.Eylül.2014, 12:02
Yasin aramıza hoşgeldin , İnşallah kazasız belasız sürersin motorunu gönlünce. Sana özel mesaj gönderdim ana sayfa sağ tarafta özel mesajlara bi bak..

Ali ÜNVERDİ
26.Eylül.2014, 12:06
Yasin yeni motorunu gülegüle sür.

sadi
26.Eylül.2014, 12:08
Şimdiden hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim.

RRrider
26.Eylül.2014, 12:33
Şimdiden hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim.
saolasınkardeşim8)

Yasin yeni motorunu gülegüle sür.
teşekkür ederim dostum :)

Yasin aramıza hoşgeldin , İnşallah kazasız belasız sürersin motorunu gönlünce. Sana özel mesaj gönderdim ana sayfa sağ tarafta özel mesajlara bi bak..
saol kardeşim baktım cevapta yazdım 8)

Ömer
26.Eylül.2014, 13:30
Hedefine ulaşmak için en büyük adımı atmışsın. Aldığın motorun keyifini çıkar. İnşallah en kısa zamanda hayallerinde olana da kavuşursun. Hayırlı olsun nazar

Öncelikle merhaba herkeze arkadaşlar chopper sevdadır bence elimde nakit para olmadığı için rr daytona 350 alamadım açıkçası evkurdan ghost 350 aldım motor zaten aynı her yönüyle sizinde bildiğiniz gibi tavsiyede bulunacak olanlar varsa beklerim aranıza katılmak gururdur kabul ederseniz tabii..

RRrider
26.Eylül.2014, 14:31
Hedefine ulaşmak için en büyük adımı atmışsın. Aldığın motorun keyifini çıkar. İnşallah en kısa zamanda hayallerinde olana da kavuşursun. Hayırlı olsun nazar

Motosiklet kucuklugumden beri sevdamdir hayallerimin pesinden kosarken asla yorulmam yorum icin tesekkurler hepiniz bana moral veriyosunuz nazar8)

Doğan BARLAK
26.Eylül.2014, 14:58
saolasınkardeşim8)

teşekkür ederim dostum :)

saol kardeşim baktım cevapta yazdım 8)

Yasin kardeş yapılan yorumlarda sol tarafta yorum yapan abilerimizin yaşlarını görebilirsin aklında olsun ;)

aidikurt
26.Eylül.2014, 15:32
Yasin KArdeşim aramıza hoşgeldin.

Paylaşımcı ve katılımcı olman dileklerimle.

RRrider
26.Eylül.2014, 16:00
Yasin kardeş yapılan yorumlarda sol tarafta yorum yapan abilerimizin yaşlarını görebilirsin aklında olsun ;)

Mantikli kardeşim bende soradan fark ettim abilerim kusura bakmasin da senin sahibeli konusmani sevmedim belirtiyim

RRrider
26.Eylül.2014, 16:01
Yasin KArdeşim aramıza hoşgeldin.

Paylaşımcı ve katılımcı olman dileklerimle.

Saol abim hosbuldum

Doğan BARLAK
26.Eylül.2014, 16:21
Mantikli kardeşim bende soradan fark ettim abilerim kusura bakmasin da senin sahibeli konusmani sevmedim belirtiyim

Sahibeli konuşma derken neyi kastettiğini anlayamadım sadece uyardım

Glt.Ozt
28.Eylül.2014, 00:44
Hayırlı uğurlu olsun :)

Ruberjack
28.Eylül.2014, 23:17
Hayırlı olsun. Tekerin yere düz bas sın.