PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sual =)

m.kaptan
08.Ekim.2014, 22:32
selamlar;

arkadaslar bildiginiz uzere yeni almıs oldugum bir daytona 350 var.. bir gaflet edip egzostun susturucularnı cıkarttırdım ama suan gercekten hic memnun degilim cıkan sesten.. özellikle gaz verip bırakınca çıkan pideci efekti biraz fazla yoruyor pat patt...

sorum şudur buna bu sekilde susturucu takılabilir mi? yoksa artık bu egzostlar cöp mü oldu?

eger olmadıysa kime yaptırabilirim? anadolu yakasında bostancıda oturuyorum..

saygılar...

ps: sacma bir soruyla forumu isgal ettiysem kusra bakmayın.. ama motor teknigi konusunda cokta bilgim yok =)

CELİL
09.Ekim.2014, 00:20
Merhaba mahmut egsozun içini tamamiyle boşaltdıysan yapacak bir şey yok ama sadece son çıkış kapağını açtırdıysan bir eksozcu oraya yeni kapak yapabilir

m.kaptan
09.Ekim.2014, 00:37
var mı peki iyi bir usta yonlendirebileceginiz?

Merhaba mahmut egsozun içini tamamiyle boşaltdıysan yapacak bir şey yok ama sadece son çıkış kapağını açtırdıysan bir eksozcu oraya yeni kapak yapabilir

nenickila
09.Ekim.2014, 09:12
günaydın herkese
kardeş egsozun fotoğrafı varmı bizde faydalansak soru ve cevaplardan :)
CELİL abi anlatırken daha detaylı görbiliriz, bende açtırsammı diye düşünüyomda. Çıkış kapağına delikler açtım ses pek değişmedi :(

CELİL
09.Ekim.2014, 09:54
var mı peki iyi bir usta yonlendirebileceginiz?
Mahmut benim tanıdığım bir yer yok her egsoz tamircisi yapar ne kadar düzgün olur şansına bilğisi olan arkadaşlar varsa yazacaklardır 8)

Psycho
16.Ekim.2014, 23:24
Ben egzozlarla cok oynadm onceki motorlarimda onun geri donusu zor yeni al daha mantikli

kartezyenx
16.Ekim.2014, 23:29
Benim RR 250 e 9 u satmadan önce eksozcuya gidip bir dilim petek çıkartmak istedim yapmak istemedi yaptırıyorlar sonra memnun kalmıyorlar benim başımı ağrıtıyorlar sanki suçlu benim dedi o yuzden yapmak istemedi egsoz peteği eksiltme açtırma her motora olmuyor

Psycho
16.Ekim.2014, 23:42
Alakasi yok petek actimi ses artio olay o uymama vs bisi yok ama yaptrmadan once bi kere daha dusun