Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hasan
    SAP ABAP Danışmanı - Freelancer
     RR 250E
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Yedek Parçası nekadar pahalıymış yaaa

Yaw benim motorun eskisahibi egzostun susturucularını sökmüş , deldirmiş ne gerekiyosa yapmış, bende orjinallerini alıp takayım dedim , 2 egzosta 520 lira + işçilik çekti Altan motorda , Ali ustada offf be . Kardeşim motor kaç para zaten 2 egzost kaç para . Bu fiyata modifiyeli süper özel yapım egzost takılır.
    Elinde temiz çıkma egzostu olan var uygun fiyatlı verirse talibim aklınızda olsun.

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Hocam beni ara konuşalım... Susturucuları çıkarılmış durmda evde. sağlam... sadece sağ tekinin üstünde Deri çanta değdiği için siyahlık var. takmadan önce temizlenebilir. Onun haricinde tertemiz... Hemen Ali ustada sökülüp takılır.

Özelden msj atarsan cebimi veririm...
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

Engin Darbaz
    Metal İşleme
     Regal Raptor
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ben kendi motorumu almadan önce 2.el bi motor bakmıştım, onunda eksozları değişecekti, servise sorduğumda 250 YTL ye kesik egzos lar takabileceğini söylemişti. Listeye bakmadan söylediği bir rakamdı. Ama Altan motor da listeden baktıysa birşey diyemem ama biraz pahalı olmuş.

Benim şu anda kullandıgım RR de , sıcak egsoz üzerine branda koydukları için siyah lekeler vardı, benzin ile silerseniz izler çıkıyor arkadaşlar, uygulanmıştır. Egsoz sogukken silin aman dikkat.
    Yaratılanı sev Yaratandan ötürü. Yunus Emre

ÇeLeBi MuRaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Siayhus senin yanlışın var dostum o kadar fiyata dememişlerdir.Çünkü benim eksozlar yandı Altan motor 200 ytl üstü olur demişti..

O kadar paraya en baba eksozu takarsın..Bu arada bende eksoz arıyorum...Yardımcı olursanız sevinirim..
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hasan
    SAP ABAP Danışmanı - Freelancer
     RR 250E
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bende öyle düşündüm tekrar tekrar sordum bana birinin fiyatı 260 lira + KDV dedi ikisi 520 + KDV + İşçilik dedi Altan motor.
    Ali ustayı aradım oda ikisi 500 e takılır dedi , elinde oynanmamış egzost olsaydı o zaman birşeyler yapılırdı ama bu durumda olmaz dedi. Ne yapacağımı şaşırdım valla. Harbiden bu fiyata en baba egzostu takarsın , çin malı egzost yarısı etmez bunun.

Bu nası bir yedek parça fiyatıdır anlamadım , alanen adam kazıklıyor bu yedek parçaları getiren firmalar. O yüzden yedek parça fiyat listesi olan varsa gönderebilirmi yada ithalatçıları bilen varmı aranızda ?

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    sen en iyisi orjinalini bırak iyi bie egzostcu bul sec begen bizimkine uyan bir tane tak keyfine göre
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Beyler benim egzostları satacağım. Bilginize... Daha doğrusu bozuk egzostlu bir Class'cı kardeşimle takas... Fiyatı gelen teklifler belirler... Eeeeee hayat zor beyler... Egzost yaptıracağım da benim sağlamlara yazık olmasın...

ÇeLeBi MuRaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Abi cidden senin yanlışın var o kadar fiyat demediler bana adamlar.Hatta ben dedim ustam ben nikelaj yaptırsam olurmu bana dedi murat 100 küsür bi para istiyolar ona vereceğine 200 küsürata yeni bir çift eksoz tak dedi..iki eksoz 520 ytl ne demek abi bu ya ben bu motoru alırken şu slogan vardı bu zatı muhterem şirketin bol ve ucuz parça..Hani nerde bana iki karburatöre 600 ytl denildi.Daha durun beyler neler çıkıcak en iyisi harbiden 3000 ytl satıp kurtulmak buna bineceğime pisiklete binerim daha iyi..Her 1000 km yağ değiş iyi buda demektirki bizim motorlar fosss abicim aksinide kimse idda edemez bence..
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Abi 1000km de bir değiştirme kalite yağ koy 3000 git. Bana Altan 3000 de değiş dedi... Yağ MOTUL...

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    topkapıda çok güzel eksost yapan dükkanlar varmış hemde uygun fiata dikilitaş servis ali ustayla görüşün
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)